Vienišas tėvas su 5 vaikais gyveno avariniame name, kuriam daugiau nei 100 metų. Po kapitalinio remonto namo nebegalima atpažinti

Vienišas tėvas gyvena su 5 vaikais sename name, kuriam daugiau nei 100 metų. Jo žmona susirado naują vyriškį ir išmetė vyrą per slenkstį.

Iš pradžių sutuoktinė norėjo pasilikti vaikus su savimi ir palikti vyrą be nieko, bet teismas paliko vaikus su tėvu. Tada Derekas persikėlė su jais į namą, kurį jam paliko velioniai tėvai.

Namas buvo avarinės būklės, tačiau Dereko vaikai dar maži, ir jis galėjo dirbti tik nepilną dieną. Todėl ir atlyginimas buvo žymiai mažesnis, nei reikėjo šeimos išlaikymui.

Nutikdavo net taip, kad vyrui tekdavo skolintis pinigų iš pažįstamų, kad kažkaip sudurtų galus. Pinigų vos pakako šeimos išlaikymui, o apie remontą net kalbos nebuvo.

Nors vidinė ir išorinė namo būklė to reikalavo. Stogas varvėjo, todėl viduje buvo drėgmė ir grybelis. Name nebuvo pilnaverčio vonios kambario, todėl teko praustis plastikiniame dubenyje, o tualetas buvo lauke.

Tėvas kartu su vaikais gyveno viename kambaryje, kadangi likusi namo dalis reikalavo rimto įsikišimo, remonto ir perplanavimo. Ir visgi šeima stengėsi gyventi laimingai. Vaikai padėdavo tėvui tvarkytis ir išvis palaikė jį kaip mokėjo. Nepaisydami sunkios situacijos, jie gerai mokėsi mokykloje.

Derekas kreipėsi pagalbos į Katariną Doubor, parašęs į programą savo sudėtingą istoriją. Moteris negalėjo atsakyti šiai šeimai pagalbos ir atvažiavo, kad padovanotų tėvui ir vaikams naują namą.

Kai ji atvyko į vietą kartu su brigada, pamatė, kad namas paprasčiausiai nesaugus vaikams. Name nebuvo kanalizacijos, karšto vandens, reikėjo perplanavimo ir kai kurių sienų atstatymo. Žodžiu, nusimatė daug darbo. Bet Katarina labai norėjo padėti šiai šeimai ir ėmėsi darbo.

Kaip įprasta, šeimą remonto laikui perkėlė ir sudarė jiems visą pramoginę programą, kad juos pralinksmintų ir nors kuriam laikui priverstų atsikratyti minčių apie sunkų gyvenimą.

Katarina sužinojo, kad berniukai mėgsta viską, kas susiję su karine tematika ir surengė jiems ekskursiją į karinį dalinį.

Dereko dukra labai mėgsta piešti, todėl visai šeimai programa organizavo vizitą į tapybos parodą.

Ten Derekas kartu su vaikais mėgavosi menu, o mažylei dailininkė pravedė pamoką, kur parodė kelis nesudėtingus veiksmus, kuriuos ši pakartojo ir nutapė mažą savo pačios paveikslėlį.

Kol šeima ilsėjosi, darbuotojai plušo nenuleisdami rankų.

Kažkas atnešdavo maisto, o kažkas padėjo tvarkytis po visų atliktų darbų.

Kai Derekas su vaikais grįžo namo, nepatikėjo savo akimis.

Katarina pilnai atnaujino seną sugriuvusį namą, suteikė jam tinkamą išvaizdą, padarė perplanavimą, po kurio name atsirado svetainė, 2 nedideli vaikų kambariai, gera virtuvė, o svarbiausia – vonia.

Vaikai buvo sužavėti savo naujojo būsto, o Derekas ir išvis atsiklaupė ant kelių ir su ašaromis akyse dėkojo programai už tai, kad jam padovanojo galimybę nugyventi gyvenimą su savo vaikais tokiame name.

Ką pasakysite, kaip jums rezultatas?

You cannot copy content of this page