Vietoj modelio karjeros ji pasirinko fermą ir 8 vaikus

Amanda Oven užaugo dideliame mieste. Mama-modelis padovanojo jai aukštą ūgį ir liekną figūrą.

Mergina galėjo lengvai žengti motinos pėdomis ir padaryti stulbinančią karjerą mados pasaulyje, tačiau makiažas ir drabužiai, kuriuos tektų nešioti, Amandai buvo ne prie širdies.

Kartą jai po ranka pakliuvo knyga apie avininkystę. Moteris ilgai negalėjo atsiplėšti nuo jos puslapiuose pavaizduotų peizažų, fermerių ir jų amžinų pagalbininkų – šunų. Ji šioje knygoje pamatė savo idealų pasaulį ir atrado viso gyvenimo svajonę.

Tuomet Amanda nusprendė palikti gimtąjį miestą ir rado darbą fermoje. Viena tokių fermų apvertė jos gyvenimą – ten moteris susipažino su savo būsimu vyru, kuris pasirodė 20 metų vyresnis už ją.

Amanda sako, kad kitaip ir negalėjo būti: „Tai buvo mano likimas – atvažiuoti čia, aš tuo visiškai neabejoju.“

2002 metais įvyko vestuvės, ir dabar Amanda su Klaivu augina 8 vaikus nuo 14 metų iki 5 mėnesių. Daugelis jų jau padeda mamai su tėčiu fermoje.
Jauniausią vaiką motina pagimdė namie, be medikų, tiesiai ant grindų.

Artimiausia ligoninė buvo pernelyg toli nuo jų, todėl gydytojas nebūtų spėjęs atvažiuoti. Amanda sako, kad šis gimdymas buvo ramiausias, lengviausias ir mažiausiai skausmingas. Įsivaizduokite, kaip buvo šokiruotas Klaivas, kai žmona pažadino jį vidury nakties, kad parodytų naujagimę dukrelę.

Fermoje nėra tokios sąvokos kaip „dekretas“, taigi Amanda greitai grįžo į savo įprastą dienotvarkę. Darbas ūkyje yra tūkstančių avių, karvių ir vištų priežiūra.

„Manęs negalima pavadinti labai sėkminga iš finansinės pusės, tačiau mano sėkmė slypi tame, kad aš iš tiesų laiminga gyvenime, kurį pati pasirinkau. Aš gyvenu taip, kaip visada svajojau.“

Visai neseniai Amanda net parašė autobiografinę knygą.

Štai kaip galima aprašyti jos gyvenimą keliomis foto:

You cannot copy content of this page