Visata išpildo visus norus, tu tik paprašyk…

Jūs niekada nesusimąstėte apie tai, kad visi mūsų norai išsipildo?

Jūs niekada nesusimąstėte apie tai, kad visi mūsų norai išsipildo? Taip taip, išsipildo VISI norai. Kitas reikalas, kad daugelis mūsų neteisingai formuluoja savo norus arba išvis nieko nenori.

Suprantu, pirma jūsų reakcija į šį pareiškimą iškart pasiginčyti…

„Netiesa, aš negalvojau apie avariją, ligas ir išvis nemaniau, kad iškils kokios nors problemos. Aš visada svajojau apie laimę, sveikatą, gerovę…“

Šiame pasaulyje, norime mes tuo tikėti ar nenorime, viskas gyva. Gyvos taip pat yra ir mūsų mintys. Visata fiksuoja mūsų mintis kaip energetinius impulsus ir griežtai prižiūri jų išpildymą.

Visata pildo mūsų norus, o mes „maitiname“ ją savo meile. Vyksta griežti tarpusavio mainai ir jei nutrūksta viena grandis, tai nutrūksta ir kita. Esmė tame, kad Visata nesupranta „kalbos šiukšlių“, žodžių „taip“ arba „ne“. Jai neegzistuoja emocinės sąvokos „pozityvas“ ar „negatyvas“, „baimė“ ar „džiaugsmas“, viskas priklauso nuo to, kokį energijos kiekį mes įdėjome į savo mintį. Dažnai būna, kad mes apie kažką pagalvojome ir išsigandome.

Baimė buvo tokia stipri ir sukėlė tokį galingą mūsų energijos pliūpsnį, kad nepaisant to , jog mintis šmėstelėjo galvoje tik sekundę, Visata išgirdo ją kaip įsakymą, kurio negalima neišpildyti.

Pagalvokite apie tai, kaip jūs galvojate. Pavyzdžiui, jūs dažnai galvojate štai taip… „Dabar sunkus metas, sunku rasti gerą darbą, sunku sutaupyti butui, o ir išvis neįmanoma jo nusipirkti“. Ir eina skundai apie savo nelaimingą gyvenimą, keikiame savo vyrus, žmonas, giminaičius, viskas aplink blogai ir ne taip, kaip mes norime.

Visata padarys jums tai, ką jūs užsakėte, o būtent – „sunkus metas“, „sunku įsidarbinti“ , „sunku sutaupyti butui“, „neįmanoma nusipirkti buto“, pastūmės arčiau jūsų „giminaičius ir sutuoktinius, kurie viską daro neteisingai“ ir lėkštelėje auksiniais apvadais patieks „gyvenimą, kuris nenusisekė“, išpildytą minties galia.

Taigi, jūs patys susikuriate programą, pagal kurią patys ir gyvensite.

Ką gi daryti, kad pakeistumėte savo gyvenimą į gerąją pusę?

Pasikeisti mums dažnai trukdo žodis „jeigu“, kuris gyvena mūsų praeityje, dabartyje ir kurį mes tempiame į savo ateitį.

Sustokite! Įsivaizduokite, kad to „jeigu“ jūsų gyvenime niekada nebuvo.

Sąžiningai atsakykite sau į klausimus:

Ko jūs iš tiesų norite?

Kas privers jus gyventi harmonijoje ir meilėje?

Jei jūs turėtume stebuklingą lazdelę, ką jūs dėl savęs padarytumėte?

Įsivaizduokite savo naują džiaugsmingą ateitį.

Apie ką jūs svajojate?

Ir ką jūs norėtumėte gauti po metų?

Ir atminkite, Visata pildo jūsų norus mainais į tą meilę, kurią jūs spinduliuojate savo siela. Nesvarbu kam – gamtai, gyviems padarams, darbui, mechanizmams. Kuo daugiau jumyse meilės, tuo greičiau išsipildo tai, apie ką galvojate.

O dabar leiskite sau svajoti. Įsivaizduokite viską taip, lyg jūsų troškimai jau išsipildė. Padėkokite savo likimui, jis padarė jus tokiu, kokiu esate dabar.

Dėkokite Visatai, kuri pildo jūsų norus, dėkokite Dievui už tai, kad sukūrė tokį stebuklingą pasaulį, dėkokite mamai ir tėčiui, kad leido jums gimti šiame pasaulyje ir dėkokite už tai, kad jūs gimėte ir esate.

Jei jūs neturite ko mylėti ir kam dėkoti (būna taip, kad žmonių gyvenimas pernelyg sunkus ir neliko tikėjimu nei Dievu, nei velniu, nei pačiu savimi) – pasiimkite tada akmenėlį nuo kelio ir kiekvieną dieną dėkokite jam.

Tegu akmenėlis gauna dėkingumą ir meilę iš jūsų, svarbiausia, kad į jūsų širdį grįžtų gebėjimas mylėti. Jei šis pasaulis nenusipelnė, kad jį mylėtų – mylėkite akmenį.

Autobusas laiku atvažiavo į stotelę – dėkokite akmenėliui, kažkas nusišypsojo – paglostykite akmenėlį.

Išmokite pozityviai mąstyti.

Imkite pavyzdį iš rinkodarininkų, kurie iš anksto rašo teigiamą kompanijos vystymosi scenarijų. Ir jei šiuo planu tiki visa kompanija, tai sėkmė garantuota. Tai veikia! Susigalvokite naują gyvenimą, kuriame nėra vietos liūdesiui ir sielvartui.

Atminkite – jūs burtininkas, viskas priklauso nuo jūsų nuotaikos. Jūs atsakingi už savo likimą bei save ir turite pakankamai jėgų, kad pakeistumėte savo gyvenimą į gera.

You cannot copy content of this page