Vyras sakė, kad kiekvieną penktadienį su kolegomis eina į pirtį. Ir kartą pasiėmiau dukrą ir nusprendžiau jį pasekti…

Aš santuokoje jau 12 metų. Mes susipažinome atsitiktinai. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Pradėjome bendrauti ir po pusės metų susituokėme.

Apsigyvenome mano bute. Jis dirbo vadybininku prekybos firmoje. Abu uždirbome, gyvenome taikiai, mylėjome vienas kitą. Paskui jam pasiūlė kitą darbą prestižiškesnėje kompanijoje. Jis ėmė uždirbti dvigubai. Netrukus aš pastojau ir pagimdžiau dukrą.

Naujojoje kompanijoje buvo įprotis: su kolegomis penktadieniais eiti į pirtį. Vyras man visada pasakydavo, kur ir su kuo randasi, neturėjau priežasties juo netikėti. Man tie penktadieniniai renginiai nepatiko.

Ne paslaptis, kad paprastai tokiose įstaigose vyrai bendrauja su laisvo elgesio merginomis. Vyras visada tikino, kad myli tik mane, o į pirtį eina su vyrukais; aiškino, kad tai poilsio rūšis draugų ir kolegų kompanijoje, jie ten geria alų ir viskas.

Apsimečiau, kad susitaikiau, bet mintis apie tai, kad jeigu jis ten su kokia moterimi atskirame kambaryje , nedavė man ramybės. Penktadienį išėjau iš darbo, skubėjau paimti dukrą iš darželio, kai sutikau kolegę.

Ėmėme kalbėtis; skambinau vyrui, jis neatsakė, ėmiau nervintis. Pasakiau kolegei, kad vyras su draugais išėjo į pirtį ir dabar neatsako į skambučius.

Ji nusišypsojo ir pasakė: „Naivuole tu mano, dabar tavo vyras su boba linksminasi, o tu skambini ir trukdai jam, todėl ir nekelia“. Po tų žodžių suruošiau dukrą ir nulėkiau į pirtį, kur buvo mano vyras.

Įsiveržiau į kambarį, ten pamačiau padengtą stalą, savo vyrą ir penkis vyriškius bei dvi merginas. Sukėliau skandalą, o dukra išsigando ir ėmė verkti. Klausiau, kas tos mergšės, vyrai atsakė, kad jų kolegės.

Mano vyras nė nepajudėjo iš vietos, žiūrėjo į mane su neapykanta akyse. Prie visų rėkiau ant vyro, sakiau, kad jis apgavikas, nekenčiu jo. Išsikviečiau taksi ir išvažiavau namo. Jis grįžo vėlai, susirinko daiktus ir ruošėsi išeiti.

Prašiau likti, nenorėjau jo prarasti, o jis pasakė, kad jam nereikia isterikės žmonos, kuri padarė gėdą prieš visus jo kolegas.

You cannot copy content of this page