Dukra vagiliauja parduotuvėse ir iš mano piniginės. Mano vaikas – vagis, ką daryti? Jaučiuosi bloga motina

Vaikas pradėjo vagiliauti. Jai 11 metų, šeimoje problemų su pinigais nėra. Kišenpinigiai duodami reguliariai – 20 eurų savaitei. Jeigu jai kažko skubiai reikia, visada gali prieiti prie mūsų su vyru ir mes visada randame kompromisą.

Tai yra, nebuvo viskas leidžiama, ji žino pinigų vertę, kad ką pasėjai, tą ir pjausi.

O čia kartą nusiunčiau ją į parduotuvę produktų, pusvalandį jos nėra, valandą, nors parduotuvė mūsų namo apačioje.

Staiga skambutis – parduotuvės direktorė. Sako, ateikite, jūsų dukra – vagilė, tuoj skambinsime policijai. Klausiu, ką pavogė, ar yra įrodymai? Parodė man įrašą ir pistacijų pakuotę, kurią ištraukė iš jos kišenės. Tiek to, sumokėjau už tą pakuotę 10 kartų daugiau jos vertės.

Bet dėl to, kad ta parduotuvės fifa taip įžūliai su manimi kalbėjo, išsiliejau ant dukters. Aptrankiau ja šlapiu skuduru ir pasakiau, kad neduosiu kišenpinigių visą mėnesį. Paskui pastebėjau, kad iš piniginės dingsta pinigai. Nedaug, iš pradžių 5 eurai, o paskui ir 10.

Aš juk tiksliai žinojau, kiek aš jų turėjau. Žinoma, iškart įtariau dukrą. Šįkart nusprendžiau veikti atsargiau. Švelniai pradėjau pokalbį su ja:

– Štai aš pastebėjau, žinau, kad tai tu, todėl kad daugiau nėra kam. Nebarsiu, papasakok, kodėl taip pasielgei ir kam tuos pinigus išleidai?

Ji iškart į isteriją:

– Tai ne aš, ne aš, aš neėmiau! – nė nebandžiusi suvaidinti nustebimo.

Ir trečias epizodas nutiko užvakar. Šįkart ji pabandė iš parduotuvės pavogti kedus. Atėjo ten su savais, paėmė dėžę pasimatuoti ir matavimosi kabinoje įgrūdo ten savus, apsiavė naujus ir bandė išeiti. Tačiau pardavėja „ne laiku“ atidarė dėžę ir ji jau niekur neišėjo.

O kadangi kedai kainavo daugiau nei 100 eurų, ją ėmė gąsdinti policija, ateinu – ji sėdi apsiverkusi. Mane irgi ėmė gąsdinti baudomis, kad policija praneš vaikų teisėms ir turėsime didelių problemų dėl netinkamo vaiko auklėjimo.

Paklausiau, kiek kainuoja kedai, švystelėjau pinigus ant stalo, čiupau dukrą ir išėjau. Namie smarkiai nubaudžiau ją, sulaužiau jos telefoną ,išmečiau pusę daiktų ir pasodinau į namų areštą. Nuo tada nesikalbame. Padėkite man patarimais, nes pastaruoju metu jaučiuosi niekam tikusi motina.

You cannot copy content of this page