Vyriškis sušildė namuose sušalusį kačiuką. O jis pasirodė besąs retas gyvūnas

Ši istorija nutiko virtuvės šefui Pitui Maknabui, jo sūnui Alisteriui.

Vyrai vaikštinėjo Kerngormo parke ir pamatė ant sniego gulintį sužvarbusį kačiuką. Mažylis taip sušalo, kad negalėjo stovėti ant kojyčių.

Petras pasikišo nelaimingąjį mažių po striuke ir nusinešė namo.

Kai vyrai pasiekė miestą, iškart nunešė mažylį pas veterinarą. Gydytojas apžiūrėjo mažylį ir konstatavo smarkų nušalimą. O dar paaiškėjo, kad mažylis iš tiesų nepaprastas, jis yra Škotijos miškų katės, kuri yra ties išnykimo riba, jauniklis.

Gamtoje liko ne daugiau 300 šios veislės atstovų. Vyrai buvo šokiruoti tokio radinio, o Petras pagaliau suprato, kodėl kačiukas taip skaudžiai braižėsi, kai jis nešė jį po striuke.

Palikti laukinį plėšrūną namuose buvo pavojinga ir draugai ėmė galvoti, kur apgyvendinti šį neįprastą mažylį, kuri pavadino Hantliu.

Deja, kačiukas po kelių dienų išėjo į amžinos medžioklės pievas, šis liūdnas įvykis buvo dėl nušalimo. Draugai buvo labai nusiminę ir nusprendė kuo nors padėti kitiems Hantlio gentainiams.

Jie rado fondą, padedantį laukinėms katėms ir organizavo lėšų rinkimą šiai organizacijai. Šiai dienai bičiuliams pavyko surinkti apie 7 tūkstančius svarų.

Bet tai dar ne visa pagalba. Karališkajame zoologijos centre, kuris užsiima Škotijos miškinių kačių veisimu, sužinojo apie Pito ir Petro pastangas.

Įkvėpta tokių gerų paprastų žmonių darbų,bendrijos vadovybė nusprendė padidinti aukų rinkimą, kad gyvūnų veisimo programa vystytųsi intensyviau ir kad kuo daugiau šio porūšio jauniklių ateitų į pasaulį.

You cannot copy content of this page