Mergina išgelbėjo šunelį su dviem kojytėmis. Dabar jo gyvenimas kardinaliai pasikeitė

Kinijoje gimė dalmatino šuniukas su užpakalinės kojos pirštų defektu. Su tokia patologija gyvūnas būtų galėjęs ilgai ir laimingai gyventi, jei jį būtų nuvežę pas veterinarą ir laiku padarę operaciją.

Tačiau taip vadinami šeimininkai nepanoro tuo užsiimti ir tiesiog atidavė šunį į skerdyklą. Ten augintinis neteko priekinių kojų, uodegos galiuko ir ausų viršūnėlių. Ir dar be anestezijos. Juk kinai įsitikinę, kad tokiu būdu gauta mėsa yra skanesnė ir švelnesnė dėl egzekucijos metu išsiskyrusio didelio adrenalino kiekio.

Bet laimei, laiku pasirodė gyvūnų apsauga, išgelbėjusi dalmatiną, kurį pavadino Ema Ru. Jie pasiėmė šunį į prieglaudą, patalpino jo nuotrauką savo paskyrose.

Ir, stebuklas, greitai Ema Ru gavo naują šeimininkę. Miša Reklif iš Amerikos, pamačiusi augintinę, iškart ją įsimylėjo. Ir spėjo pasiimti gyvūną likus vos kelioms savaitėms iki sienų uždarymo dėl koronaviruso pandemijos.

Miša sukūrė Emai Instagram puslapį, kurio pagalba ji rinko lėšas specialaus vežimėlio įsigijimui, su kuriuo šuo galėtų laisvai judėti.

You cannot copy content of this page