Miegokite be telefonų, žiūrėkite į dangų, gerkite vyną – pataria neurochirurgas

Profesorius Vladas Siurea, parašęs nemažai knygų apie smegenų darbą – žinomas neurochirurgas. Jis pasakoja apie metodus ,kurie padės pakeisti savo įpročius taip, kad smegenys būtų aprūpintos pilnaverčiu poilsiu ir pozityviais stimulais viso šio nelengvo permainų periodo metu.

Profesorius aiškina, kad mūsų smegenys nemiega niekada, bet joms reikia leisti ilsėtis. Tai organas, kad jis atsipalaiduotų, reikia jį stimuliuoti pozityvu.

Profesoriaus žodžiais, stimuliuoti smegenis nesunku. Kaip stimulas gali būti, pavyzdžiui, tylus ryto saulėtekis, kai galima pasigrožėti dangumi. Arba gražus peizažas už lango, kuris leis pasimėgauti rudens grožiu. Kaip pozityvus stimulas gali būti mėgstamos melodijos, pakeliančios nuotaiką. Ir net puodelis vandens, išgertas pabudus, gali duoti mūsų smegenims pozityvų užtaisą.

Kad neduotumėte smegenims negatyvios energetikos, daktaras rekomenduoja kaip galima rečiau žiūrėti televizorių, iš kurio sklinda toli gražu ne pozityvi informacija. Reikia miegoti kuo toliau nuo mobiliojo telefono.

Reikia valgyti saikingu kiekiu, o jei kyla noras išgerti, tai verta teikti pirmenybę geram vynui. Vynas, vartojamas saikingai, įtakoja kapiliarų, kurie yra smegenyse, valymą. Jokiu būdu negalima juo piktnaudžiauti, kadangi tai pražūtingai veikia nervines ląsteles.

Žmogus turi siekti harmonijos ir dažniau būti tyloje. Jis turi sutvarkyti savo mintis ir kasdien dėkoti už tai, kad turi gyvenimą. Žmogus turi visame kame matyti nors mažą, bet džiaugsmą, juk jis – tikrasis smegenų maistas!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page