Žmona pagimdė man sūnų ir atsisakė jo…

Kartais Dievas duoda vaikus tokioms motinoms, kurioms jie visiškai nereikalingi. O tos, kurios meldžia jų atsiradimo, taip ir negali paversti savo svajonės realybe.

Ši istorija iš tokios pat serijos.

Ignas ir Alina susipažino viename Vilniaus prekybos centrų. Alina įėjo į jo gyvenimą ir pati pasiūlė įteisinti santykius. Ignas nebuvo prieš. Jie susituokė.

Ignui norėjosi šeimyninės laimės, namų jaukumo. Tačiau Alina gyvenimą įsivaizdavo visiškai kitaip. Ji mėgo apsipirkinėti, linksmintis, keliauti. Nesitvarkė, negamino maisto, nieko nedarė.
Ignui nepatiko toks žmonos elgesys. Šeimoje prasidėjo begaliniai skandalai.

Po kelių mėnesių Alina sužinojo, kad laukiasi nuo jo vaiko. Bet juk šis vaikas galėjo sugriauti jos gyvenimo planus. Ji pranešė Ignui šią naujieną ir pasakė, kad norėjo atsikratyti jo, tačiau terminas buvo jau per didelis.

Jis negalėjo įsivaizduoti, kaip moteris gali norėti darytis abortą. Jų santykiai tapo dar blogesni. Per visą nėštumą Alina ir Ignas beveik nebendravo. Ignas tik turėjo viltį, kad kai vaikas gims, Alinos širdis prisipildys motiniškos meilės ir viskas bus gerai.

Deja, šito nenutiko. Gimus vaikui, dar gimdymo namuose Alina jo atsisakė. Ignas daugiau negalėjo kęsti tokio elgesio. Ir jie išsiskyrė.

Ignas augina savo sūnų savarankiškai. Mūsų laikais toks atvejis nėra dažnas. Pradžioje jo mama padėjo jam visame kame. Tačiau praėjus kiek laiko jis susipažino su puikia mergina. Ji tapo tikra motina jo sūnui. Jie susituokė, ir nauja žmona padovanojo jam gražuolę dukrelę.

Dabar Ignas išties laimingas. Jis net neprisimena praeities.
O Alina…jos gyvenimas taip ir nesusiklostė.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page