10 puikių patarimų gerai nuotaikai

10 patarimų nuotaikos gerinimui:

1. Kad jūsų nuotaika visada būtų gera, išmokite save kontroliuoti. Neįsižeiskite dėl niekų, pasistenkite nesipykti su artimais jums žmonėmis, atleiskite jiems. Atleisdami jūs atsikratote pykčio ir kerštingų jausmų, kurie visų pirma griauna jus pačius.

2. Pabandykite žvelgti į pasaulį su humoru. Net jei jus įžeidė arba jūs patekote į nelengvą situaciją, vis tiek nusišypsokite ir pasakykite sau: „Ir tai taip pat praeis!“

3. Nesėdėkite namie, įsižeidę ant viso pasaulio! Galite neabejoti: lauke, draugų ir pažįstamų kompanijoje nuotaika bloga nebūna. Įrodyta!

4. Įneškite į savo gyvenimą naujovių. Psichologai rekomenduoja laikas nuo laiko keisti nusistovėjusius įpročius – pavyzdžiui, atrasti naują hobį ar pakeisti drabužių stilių. Pasirinkite naują garderobą. Niekas taip palankiai neveikia nuotaikos, kaip aplinkinių dėmesys.

5. Išmokite atsipalaiduoti. Kai atliekate kokį nors nuobodų darbą, galvokite apie ką nors malonaus. Pavyzdžiui, apie artėjantį susitikimą su draugais arba mylimu žmogumi. O dar priminkite tokį stebuklą, kaip aromatinė lempa. Eteriniai aliejai, kurie palankiai veikia nuotaiką ir dvasinę būseną: mandarinas, apelsinas, citrina, greipfrutas, bergamotė.

6. Plaukiokite. Vanduo padeda kūnui pailsėti ir atsipalaiduoti, didina tonusą ir gerina nuotaiką. Be to, nelaimingo atsitikimo ar traumos galimybė plaukiojant minimali, skirtingai nuo kitų sporto rūšių.

7. Sustokite, atsigręžkite…Kartais žmonės atsiduria aklavietėje tiesiog todėl, kad neranda laiko susimąstyti, ar reikiama kryptimi jie juda. Reikia laiku daryti tvarką mintyse, tiksluose, ryšiuose, taip pat, kaip jūs reguliariai darote tvarką patalpoje.

8. Paprasčiau žvelkite į gyvenimą. Gyvenime visada yra vietos žygdarbiui, tačiau jis reikalingas toli gražu ne visada. Stenkitės susitelkti į tai, ką jūs darote šią minutę. Dažnai būtent tai įtakoja sėkmę. Džiaukitės net mažais laimėjimais ir pasiekimais.

9. Išsaugokite perspektyvos jausmą. Gyvenimas yra judesys, ir tai, kas šiandien atrodo tragedija, galbūt rytoj kels šypseną. Ne veltui sako – „rytas už vakarą protingesnis“.

10. Jei jums norisi pagulėti lovoje ir paniurzgėti, geriau nepasiduoti šiam norui, paprastai jis įtraukia į nusivylimo sūkurį. Judėkite – ir jūsų emocijos taip pat taps judresnės. Pažiūrėkite filmą, pasidarykite tvarką…Tai efektyviausias būdas užkirsti kelią depresijai, kai ji tik vos užsimezgusi.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page