3 česnakų galvutės – štai ko man reikia dabar!

Šią genialią gudrybę nusižiūrėjau pas virėją…

Česnakų milteliai – tai tikrai universalus priedas! Jis suteikia produktams gardų kvapą, tuo pačiu metu išlieka gaivus kvėpavimas. Dėka gero tirpimo jis idealiai tinka ruošti padažus ir marinatus.

Jis praktiškai yra dedamas į visus pirmus ir antrus patiekalus, šiltas mišraines, skrebučius, daržovių troškinius, omletus. Be skonio ir aromato, česnako milteliai išlaiko visas naudingąsias šviežio česnako savybes.

Jie veikia profilaktiškai širdies ir kraujagyslių ligoms, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, skystina kraują, veikia kaip prieš virusinis ir priešuždegiminis vaistas, turi ir kitų gydomųjų savybių. 3 galvutės česnako – štai, ko man reikia dabar! Šią genialią gudrybę nusižiūrėjau pas virėją…!

Norėdami pagaminti česnakų miltelius (šiek tiek daugiau nei pusę stiklinės), jums reikės 3 didelių česnakų galvučių.
Česnakus padalinkite į skilteles ir nulupkite. Supjaustykite vienodo storio gabalėliais. Sudėkite gabalėlius ant kepimo skardos.

Įdėkite kepimo skardą į įkaitintą iki 100-150 laipsnių orkaitę. Tegul česnakas lieka ten, kol česnakų gabalėliai išdžius ir taps traškūs (2-3 valandos). Išjunkite orkaitę ir viską palikite tol, kol gabalėliai visiškai atvės.
Dabar jums reikia tik sumalti gabalėlius su kavamale taip, kad gauti miltelius 10 kartų geresnius, nei perkate parduotuvėje, be jokių konservantų ir priemaišų.

Paruoštus miltelius jūs galite sumaišyti su druska arba svogūnų milteliais (kurie paruošiami pagal panašią technologiją). Čia galite įdėti savo mėgstamų žolelių, pipirų ir paprikos – gausite originalų savos gamybos prieskonį. O svarbiausia, kad jis bus natūralus!

You cannot copy content of this page