30-metė moteris įsimylėjo benamį ir ištekėjo už jo. Kaip susiklostė poros likimas po 6 metų

Meilė kartais daro nuostabius dalykus su žmonėmis. Taigi, mergina, apie kurią šiandien kalbėsime, vargu ar galėjo įsivaizduoti, kad kada nors įsimylės benamį.

Anet atsidūrė sunkioje gyvenimiškoje situacijoje: našlė su vaikais ant rankų liko be lėšų ir su daugybe skolų. Kad kažkaip susitvarkytų su situacija, mergina nusprendė persikelti į vargingesnį rajoną ir įsidarbinti naktiniame darbe. Anet pradėjo dirbti kasininke degalinėje, buvo sunku, o atlyginimo užtekdavo tik sudurti galą su galu.

Kartą prie degalinės mergina pastebėjo benamį, kuris pradėjo rodytis ten pastoviai. Anet viršininkas liepė išvyti jį, tačiau mergina pajuto jam užuojautą. Darbuotoja ne iš nuogirdų žinojo, kas yra stoka, tačiau suprato, kad šis vyriškis pateko į dar sunkesnę situaciją.

Taigi, Anet nusprendė apsimesti, kad tiesiog nepastebi benamio. Jis savo ruožtu ėmė jai padėti: rūšiavo šiukšles, nešiojo sunkius daiktus.
Tačiau kažkuriuo momentu vyriškis nustojo rodęsis degalinėje. Anet susijaudino, ar jam viskas tvarkoje. Vienas iš degalinės darbuotojų prasitarė, kad netoliese matė benamių muštynes. Mergina sužinojo, kur jie būna ir nusprendė nueiti ten sekančią dieną.

Po darbo Anet nuėjo prie tilto ir ten aptiko sužalotą pažįstamą. Palikti benamio bėdoje mergina negalėjo ir nusprendė nuvežti jį į ligoninę. Gydymas pareikalavo nemažos sumos, mergina atidavė visas savo santaupas. Anet net perdavė į ligoninę savo išėjusio vyro drabužius, kad benamis turėtų kuo rengtis.

Atvažiavus į išrašymą, Anet nepatikėjo savo akimis. Prieš ją stovėjo visiškai kitas žmogus. Vyriškį jau sunku buvo laikyti benamiu, jis buvo švarus ir tvarkingas. Mergina pakvietė pažįstamą atšvęsti jo išrašymą prie puodelio kavos.

Džeikas – taip vadino vyriškį – papasakojo jai, kad kadaise buvo finansininkas, tačiau viskas griuvo akimirksniu: žmona ėmė jį apgaudinėti, pareikalavo skyrybų.

Pagal santuokos sutartį jis paliko jai namą ir visą turtą, tikėdamasis, kad dar uždirbs. Bet pasirodė, kad žmona buvo neištikima su jo viršininku, ir Džeikas tuoj pat neteko darbo.

Jis neatlaikė dvigubo smūgio ir greitai nusirito žemyn. Dabar, be padoraus kostiumo, jis net negalėjo nueiti į pokalbį. Bandė taupyti, tačiau jį sumušė ir apiplėšė.

Anet suprato, kad vyriškis jai labai patinka, o jis žiūrėjo į ją kaip į brangiausią žmogų gyvenime.
Jie pradėjo gyventi kartu ir įsivaizduokite, jiems viskas susitvarkė.

Praėjo 6 metai. Džeikas patikėjo savimi ir rado gerą darbą, o Anet atvirkščiai – sėdi namie, kadangi šeimoje laukiama pagausėjimo. Taip, jie nusprendė susilaukti dar vieno vaiko!

Be to, Anet pabandė užsiimti internetine prekyba ir jai pavyko. Taigi, greitai šeima planuoja persikelti į gerą rajoną.

Sąžiningai, aš pavydžiu ne jų sėkmės, o žmogiškumo. Nežinau, galėčiau aš taip ar ne. O jūs?

You cannot copy content of this page