Nėščia moteris laukė dvynių gimimo, tačiau ultragarsas parodė ką kita…

Džeimi ir Skaileris Skotai visada svajojo apie didelę šeimą. Iš pradžių likimas buvo dosnus sutuoktiniams – į pasaulį atėjo berniukai Šeidenas ir Lengdonas.

Tačiau bandant padovanoti sūnums broliuką ar sesutę paaiškėjo: Džeimi kilo problemų su pastojimu. Po penkerių metų bevaisių pastangų sutuoktiniai suprato, kad be gydytojų pagalbos neapsieis.

Pirmas gydymo nuo nevaisingumo kursas baigėsi nesėkmingai. Džeimi su Skaileriu jau beveik prarado viltį, bet visgi ryžosi dar kartą praeiti visas procedūras. Tik iš antro bandymo gydytojų taikyti metodai davė rezultatus!

Trečiasis Džeimi nėštumas iš pradžių ėjosi net lengviau už ankstesnius. Moters nekamavo net nėščiųjų pykinimas, kuris anksčiau buvo pastovi problema. Bet paskui misis Skot pilvas ėmė augti kaip ant mielių! Patirtis sakė Džeimi: kažkas aiškiai eina ne pagal planą…

Kartu aptarę situaciją, sutuoktiniai suprato, kad į pasaulį ateis ne vienas, o iškart du ar trys vaikai.

Tačiau po ultragarso tyrimo amo neteko ne tik Džeimi su Skaileriu, bet ir gydytojai! Pagal duomenis, gautus ultragarso diagnostikos metodu, moteris nešiojo po širdimi iškart 5 mažylius!

Medikai patikino: visi embrionai gyvi. Bet kad mažyliai ateitų į pasaulį gyvi ir sveiki, jų motinai teko smarkiai pasistengti ir kasdien suvartoti fantastinį kalorijų kiekį, o penktą nėštumo mėnesį Džeimi jau beveik nebegalėjo judėti dėl milžiniško pilvo!

Mažieji Deizi, Lili, Violet, Linkolnas ir Loganas atėjo į pasaulį dviem mėnesiais anksčiau laiko.

Po gimdymo kiekvienas iš naujagimių nesvėrė daugiau nei 1,5 kg, tačiau sveiki ir tvirti mažyliai labai greitai priaugo svorio. Greitai jie jau nesiskyrė nuo kitų vaikų!

Patys Džeimi ir Skaileris devintam danguj iš laimės. Sutuoktiniai tikina, kad patys susitvarkys su septyniais vaikais.

You cannot copy content of this page