5 klaidos, kurias daro sutuoktiniai

Aš – žmona ir santuokoje darau daug klaidų, turbūt jūs taip pat ir tai gali blogai atsispindėti jūsų su vyru santykiuose. Taigi, štai ko jums reikia vengti šeimyniniame gyvenime:

1. Elgtis su vyru kaip su vaiku.

Aš kartais pamirštu, kad mano vyras – tai mano vyras. Jis šalia taip ilgai, kad atrodo, lyg jis kažkoks mažylis, paliekantis po savęs trupinius, neplautus indus ir nešvarias kojines ant grindų. Aš pamirštu, kad jis darbštus aprūpintojas ir mylintis tėvas ir kartais smūgiuoju žemiau juostos savo sarkazmu. Pamirštu, kad mano užduotis – skatinti, girti, branginti, gerbti ir palaikyti jį.

2. Pamiršti, kad vyrui seksas būtinas labiau nei man.

Aš pavargstu, nes sunkiai dirbu. Ir 21 valandą vienintelis, kas yra mano galvoje – tai nepamiršti išskalbti drabužius, paruošti švarius rūbus ir kažką pavalgyti vaikams rytdienai į mokyklą, užrakinti duris, pašerti katę, nustatyti žadintuvą, išsivalyti dantis, pasitepti kremu ir griūti į lovą. Aš noriu atsipalaiduoti ir atsidusti su palengvėjimu, kad diena baigėsi.

Neturiu noro užsiimti kažkuo dar. Tačiau mano vyrui to reikia. Tai nereiškia, kad aš nenormali ar mano libido žemas. Tiesiog tai reiškia, kad mano testosterono lygis ne toks aukštas kaip jo. Aš dažnai pamirštu, tačiau kartais neverta būti egoistu. Kartais reikia suprasti jo poreikius, nepriklausomai nuo to, nusiteikusi aš tam ar ne.

3. Statyti vaikų poreikius aukščiau vyro norų.

Nuo mūsų pirmagimio gimimo jis tapo mano gyvenimo prioritetu. Paskui šią garbingą vietą pasidalijo su broliu. Mano laimė ir mano vaikų gerovė – svarbiausia mano gyvenime ir kartais jų poreikiai viršija mano vyro laimę ir gerovę. Tačiau gyvenimas neturi susidėti tik iš mano vaikų poreikių. Aš dažnai pamirštu, kad mano vyrui būtinas dėmesys, paskatinimas ir pomėgiai, taip pat kaip ir vaikams.

4. Neatsisakyti noro viską kontroliuoti.

Aš darau daug klaidų, tačiau žinau, kaip teisingai sudėti indus į indaplovę. Aš taipogi žinau, kaip pakabinti paveikslą ir kaip jis žiūrėsis skirtinguose mūsų namų kampeliuose. Aš galiu disciplinuoti vaiką ir paruošti mėsos ragu. Man nereikia pagalbos nei viename šių užsiėmimų , tačiau mano vyras kartais galvoja, kad privalo įnešti savo indėlį į šį procesą.

Bet jei aš girdžiu jo pasiūlymą apie tai, kaip įgrūsti daugiau indų į indaplovę arba kur pakabinti portretą, aš jį sustabdau ties puse žodžio. Kartais aš verčiu jį galvoti, kad jo iniciatyva – blogiausia idėja. Dažnai pamirštu, kad mano vyro idėjos tikrai geros ir, nors aš niekada to nepripažįstu, visgi jis teisus.

5. Nedėti pastangų atrodyti „simpatiškai“.

Kartą nusiunčiau vyrui grubią žinutę: „Duok man žinoti, kada būsi namie, kad galėčiau išlįsti iš pižamos“. Kartais pamirštu save ir tai, kaip turi atrodyti mylima, dievinama moteris, kurią kadaise įsimylėjo mano vyras. Nešioju apdribusius drabužius ir kartais nesiprausiu kelias dienas, jau nekalbant apie makiažą. Tačiau žinau, kad mano vyras vertina, kai aš atrodau gražiai.

Jis niekada nenustoja sakęs, kad aš nuostabi, ypač kai prisižiūriu ir apsivelku dailią suknelę. Kai kurioms moterims patinka tikėti, kad „vidinis grožis“ – viskas, ko reikia vyrui. Tačiau tai visai ne taip. Dvasinis grožis – puikus, tyras, nuostabus, kilnus dalykas. Tačiau vyras moteryje vertina ir išorinį grožį.

Aš nesakau, kad visos moterys turi virsti Klaudija Šifer ant podiumo, tačiau pamirštu tai, kad kartais laikas išlįsti iš marškinėlių ir pabūti trapia ir nuostabia mūza savo išrinktajam.

Aš turiu nuostabų žmogų – jis ištikimas, darbštus, geras ir paprastas. Jo elgesys su vaikais verčia mano širdį tirpti. Dažnai pamirštu santuokoje elgtis teisingai, tačiau niekada nenustosiu mylėti savo vyro. Mano meilė stimuliuoja mane tobulėti. Ji bus mano širdyje, kai mes užauginsime savo vaikus ir pamatysime anūkus.

You cannot copy content of this page