Vyro laiškas savo žmonai sukrėtė visą pasaulį…

„Aš ilgai galvojau apie tai. Aš negaliu sau leisti žmonos – namų šeimininkės.“ – šie jauno tėvo žodžiai susprogdino internetą.

Stivenas Nelmsas su žmona Glori kartu jau virš 3 metų. Po sūnaus Ezro gimimo buvo priimtas sprendimas, kad Glori mes darbą kad rūpintųsi vaiku.

Neseniai Stivenas savo puslapyje parašė jautrų postą apie žmoną, kuris apvertė daugelio žmonių gyvenimus pasaulyje, momentaliai paplitęs internete.

Stivenas rašo: „Mano žmona sėdi namie ir rūpinasi sūnumi kasdien. Ji keičia jo sauskelnes, maitina jį, žaidžia su juo, guldo miegoti ir ramina, kai jis nusiminęs. Ir tai tik dalis jos reikalų.

Taip, ji motina, ir rūpintis savo sūnumi visiškai natūralu. Bet visos šios paslaugos turi realų piniginį atitikmenį.“
Stivenas pilnai apskaičiavo, kiek jam galėtų atsieiti samdomi darbuotojai, kurie atliktų jo žmonos darbą per metus:
Vidutinis auklės atlyginimas – 36660 dolerių per metus.

Namo tvarkymo paslaugos – 5200 dolerių per metus.

Personalinio šoperio ( produktų ir kitų pirkinių pirkimas) – 13520 dolerių per metus.

Virtuvės šefas – 12480 dolerių per metus.

Finansų asistentas (biudžeto apskaita, sąskaitų apmokėjimas ir t.t. – 3900 dolerių per metus.

Profesionalūs tarpusavio santykiai (verslo pietūs ir t.t.) – 900 dolerių per metus.

Skalbykla – 1300 dolerių per metus.

Viso gauname 73960 dolerių per metus. Nepaisant to , kad aš apskaičiavau toli gražu ne pačius aukščiausius atlyginimus, vis tiek tai pernelyg brangu man.“

„Ir juk rūpinimasis vaiku nenumato nei biuletenio, nei išeiginių, nei atostogų, kuriuos gali gauti visi šie žmonės, uždirbantys po 70000 per metus.

Iš tiesų man gėda už visą tą laiką, kai ji jautėsi kalta, nusipirkusi ką nors sau. Man gėda, kad ji jautėsi, lyg turėtų mažiau teisių į mūsų pajamas nei aš.

Ji myli mane, myli mūsų sūnų, ir, žinoma, daro tai ne dėl pinigų ar pripažinimo. Bet reikia atminti, kad jos darbas namuose objektyviai įvertinamas 2 kartus daugiau, nei mano darbas.“

„Tokiu labai keistu būdu aš bandau pasakyti, kaip stipriai aš vertinu savo žmoną ir kaip mano vaiko motiną, ir kaip savo atramą. Tu kainuoji daugiau, nei visi pasaulio brangakmeniai. Ir aš negaliu sau leisti tavęs.
Tu – neįkainojama!“

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page