6 dalykai, kurių kiekvienas nusipelno santykiuose

Jūs nusipelnote būti mylimi. Jūs nusipelnote tikros meilės ir partnerio, kuris žino, kokie jūs nuostabūs.

Jūs nusipelnote partnerio, kuris myli kiekvieną jūsų dalelę, dėkingas už tai, kad jūs esate jo gyvenime ir jums nereikia būti kažkuo kitu.

Jūs nusipelnote to, kas lieka.
Yra žmonių, kurie atsiranda šalia tais momentais, kai jūs neidealūs. Tai sunkios situacijos, kai jums blogai ir jūs pradedate atstumti žmones, arba kai jūs slepiatės už sienų, kurias pastatėte, kad žmonės jūsų neskaudintų.

Jūs nusipelnote partnerio, kuris prasimuš pro šias sienas, kad jus pasiektų. Jūs nusipelnote to, kad kai jūs pabandysite juos atstumti, apkabins jus ir pasakys, kad jus myli.

Jūs turite būti įsitikinę, kad žmogus bus šalia, kai jums jo reikia. Tikra meilė verčia jus jaustis saugiai. Ji leidžia jums eiti per pasaulį aukštai iškelta galva, nes jūs jaučiatės vertingas ir svarbus.

Jūs nusipelnote tikėjimo, kad kai jūs pakviesite, jums atsakys, nes jus myli.

Jūs nusipelnote to, kuris nori būti šalia.
Kai jūs kartu, jūsų žmogus nenori būti kažkur kitur. Laikas su jumis jam vertingiausias. Ir kai jūs esate atskirai, jis vis tiek galvoja apie jus.

Jūs nusipelnote to, kad kažkas tikrai to norėtų.

Jūs nusipelnote to, kas tikrai jumis rūpinsis.
Kai jūs radote žmogų, kurio nusipelnote, jums gera ir ramu. Jis domėsis jumis ir tuo, kas vyksta aplink jus. Jis švęs jūsų džiaugsmus ir apverks sielvartus kartu su jumis.

Jūs nusipelnote tokios meilės.

Jūs nusipelnote to, kuris įsivaizduoja jus kaskart, kai galvoja apie ateitį.

Jam nereikia, kad jūs būtumėte kažkuo kitu, nei jūs esate, kadangi jūs esate neginčijama vertybė. Todėl kai jūs atrandate tokią meilę, ji jus išreiškia geriausiai.

Jūs nusipelnote to, kas mano, kad jūs nuostabūs.

Jūsų partneris turi žiūrėti į jus taip, lyg jis negalėtų patikėti, kad jus rado. Jis turi galvoti apie jus kaip apie didžiausią savo turtą, svarbiausią palydovą ir brangiausią dovaną.

Jūs – džiaugsmas, ir jūs nusipelnote partnerio, kuris žino, kaip jam su jumis pasisekė.

You cannot copy content of this page