6 skalbinių balinimo triukai

Balta spalva simbolizuoja švarą, tobulumą ir gerumą. Balti rūbai visada asocijavosi su aukštu socialiniu statusu, sukeldama pagarbą ir pasitikėjimą iš aplinkinių pusės.

Puošnūs balti drabužiai turbūt yra daugelio žmonių garderobe. Tačiau nepaisant viso savo patrauklumo, balti drabužiai turi didelį trūkumą – jie labai greitai tepasi. Pašalinti kai kurias dėmes iš tokių drabužių būna labai sunku arba visai neįmanoma, todėl mes nusprendėme jums papasakoti apie neįprastus ir efektyvius mėgstamų drabužių balinimo būdus.

Tikimės, kad mūsų rekomendacijos realiai padės jums išbalinti baltus drabužius ir apatinius rūbus.
Drabužių balinimo būdai:
Aspirinas

Ši tabletė nuo galvos skausmo puikiai šalina geltonas dėmes nuo baltų rūbų. Tam ištirpinkite 5 aspirino tabletes vandenyje ir šiame tirpale užmerkite skalbinius. Po kurio laiko išskalbkite drabužius įprastu būdu.

Maistinė soda

Į 4 litrus vandens supilkite 1 stiklinę maistinės sodos. Užmerkite baltus rūbus ar patalynę šiame vandenyje. Panaudojus tokią priemonę jūsų rūbai taps balti kaip sniegas!

Citrinų sultys

Kad gražintumėte mėgstamiems rūbams pirminį baltumą, įpilkite 1 stiklinę citrinos sulčių į vandenį skalavimui. Išdžiovinkite rūbus saulėje. Egzistuoja ir kitas baltų drabužių balinimo būdas. Užmerkite nakčiai baltus rūbus karštame vandenyje su 1 stikline citrinos sulčių. Rytą išskalbkite rūbus įprastu būdu.

Actas

Įpilkite 1 stiklinę acto į skalbimo miltelius. Galite taip pat apipurkšti actu užterštas vietas, pavyzdžiui, marškinių apykakles ir rankogalius. Acto kvapas išgaruos rūbams džiūvant.

Indų ploviklis

Geriausia naudoti priemones, kurios turi mažai cheminių komponentų (be fosfatų ir chloro). Indų plovimo priemonės balina drabužius žymiai efektyviau nei skalbimo milteliai.

Vandenilio peroksidas (3%)

Vandenilio peroksidą galima naudoti daugelio paviršių valymui namuose. Tai puiki balinanti priemonė be chloro, kurią galima pilti skalbiant drabužius. Preparatai, turintys cheminių komponentų labai dažnai išprovokuoja alergiją. Todėl pagal galimybes stenkitės naudoti natūralias priemones , kurios labai efektyvios ir nekenkia sveikatai!

Grąžinkite pirminę sniego baltumo švarą savo mėgstamiems rūbams ir nepamirškite pasidalinti šiomis rekomendacijomis su savo draugais socialiniuose tinkluose!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page