6 vaikų motina nekentė savo kūno. Kartą ji nugirdo vyro pokalbį su draugais…

Australų fitneso tinklaraštininkė Šarni Kizer – 6 vaikų motina. Dar visai neseniai ji gėdijosi apsirengti bikinį. O visa tai todėl , kad po gimdymų ant jos kūno liko daugybė strijų, kurios glumina moterį.

„Aš visada maniau, kad nėra jokios prasmės sportuoti, jei mano kūnas nusėtas strijų. Kam man reikalingas gražus kūnas, jei aš niekada negalėsiu apsivilkti bikinio?“- prisimena Šarni.

Kaskart, kai jie su draugais susirinkdavo prie baseino, Šarni padėdavo virtuvėje arba apsivilkdavo marškinėlius.

Kartą visas jos gyvenimas pasikeitė, kai ji išgirdo savo vyro pokalbį su draugais.

Jis pasakė, kad strijos ant jos odos – tai motiniškos meilės simbolis. Todėl tokio ženklo negalima gėdytis arba vadinti jį pasibjaurėtinu.

Būtent tuo momentu Šarni suprato, kad ji nekenčia savęs dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių vyras ją myli.

Dabar Šarni supranta, kad strijos tiesiog primena jai tai, kad ji motina. Kiekvienas jos vaikas po 9 mėnesius „augino“ tas strijas odoje. Supratusi visa tai, moteris grįžo prie ankstesnio gyvenimo ir pradėjo daryti tai, kas jai taip patiko.

Dabar Šarni nesigėdija apsirengti bikinio. Dar daugiau, ji išdidžiai demonstruoja visiems savo strijas, ir nusispjaut, ką pasakys kiti.

Šarni vyras sugebėjo parodyti sutuoktinei, kad nepaisant nieko, myli ją taip pat, o gal net daugiau, nei jaunystėje. Būtent taip ir turi elgtis tikras vyras!

You cannot copy content of this page