65 metų 13 vaikų motina pagimdė ketvertuką…Neįtikėtina istorija!

65 metų gyvenimas tik prasideda!

Vaikai – gyvenimo gėlės. Anegret Raunik (o jai, tarp kitko, 65 metai!) 17 tokių gėlių, o keturios jų gimė visai nesenai ir yra ketvertukas. Iškart po gimimo kūdikiams teko susidurti su įvairiais sunkumais, bet jie su savo narsios mamytės pagalba juos įveikė ir dabar auga dideli ir sveiki.

Anegret Raunik – mokytoja pensijoje, ir jai 65 metai. Ilgą laiką ji skaitėsi „Vyriausia Vokietijos mama“, o 2015 gegužę pagimdė ketvertuką – tris berniukus ir mergaitę – pagalbinio apvaisinimo būdu.

Mažyliai – Neeta, Drisas, Bensas ir Fion – sveria tarp 655 ir 960 g. Pirmą savaitę po gimimo mažyliai praleido inkubatoriuose.

Drisui jau tada atliko perteklinio galvos smegenų skysčio nuvedimo į pilvo ertmę operaciją, o Neetai – sienelės virškinamajame trakte rekonstrukcijos operaciją.

Raunik – 13 vaikų ( be naujagimių), gimusių nuo 5 skirtingų tėvų, motina. Raunik taip pat turi 7 anūkus.
Mama dalijasi: „Aš miegu labai mažai, bet žinau, kad galėsiu pasirūpinti savo vaikais“. Raunik stengiasi ingnoruoti žmones, kritikuojančius ją ir jos sprendimą.

Vietiniai gydytojai nesutiko Anegret atlikti pagalbinio apvaisinimo procedūros, akcentuodami amžių ir galimas pasekmes. Bet Raunik nepasidavė ir nuvyko į Kijevą, kur ir atliko IVF. Raunik „persodino“ ir kiaušialąstę, ir spermatozoidą. Ši procedūra Vokietijoje laikoma neteisėta.

„Tai ne savimeilė ir ne egoizmas. Aš myliu vaikus. Aš daug konsultavausi su gydytojais, praėjau daugybę tyrimų. Su sveikata man viskas tvarkoje, ir aš pasiruošusi išauginti savo mažylius.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page