7 dalykai, kurie nutiks kūnui, kasdien pradėjus gerti pomidorų sultis

Mažina onkologinių susirgimų riziką
Pomidorai nudažyti ryškiai raudona spalva dėl to, kad jų vaisiuose yra pigmento likopeno – vieno galingiausių antioksidantų, užkertančių kelią vėžio vystymuisi.

Kovoja su širdies ligomis
Pomidoruose nemažai kalio, ir būtent jis naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai ir širdžiai, kuri gauna pilnavertį maitinimą ir stiprėja.

Palankiai veikia nervų sistemą
Palyginus su kitomis daržovėmis pomidorai turi labai daug serotonino. Todėl kartu su sulčių stikline jūs suvartojate džiaugsmo hormono Nr.1, kuris atsako už gerą nuotaiką, nuima nervinę įtampą, šalina depresiją ir streso pasekmes.

Padeda organizmui valytis
Žarnyno valymas – pirmas pilno organizmo sveikatinimo programos punktas. Ir pomidorų sultys šiems tikslams – vienas geriausių produktų. Pomidoruose yra chloro ir sieros junginių, kurie įtakoja kepenų ir inkstų darbą.

Stiprina imuninę sistemą
1 stiklinėje pomidorų sulčių yra 74% vitamino C paros normos, kuris stiprina natūralų apsauginį organizmo barjerą.

Padeda lieknėti
Valomosios, tulžį ir šlapimą varančios pomidorų savybės , jų sugebėjimas stimuliuoti medžiagų apykaitą leidžia vartoti pomidorų sultis kaip dietinį produktą.

Įtakoja odą
Reguliarus šviežiai spaustų pomidorų sulčių vartojimas veikia ir odą: valo, jaunina ir mažina raukšlių kiekį, dėka turtingos gėrimo vitaminų ir mineralų sudėties.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page