7 kūno problemos, kurias mandarino žievelė gydo geriau nei vaistai

Šis vaisius labai panašus į apelsiną, todėl kai kada žmonės juos painioja. Tačiau neabejotina priežastis, kodėl mandarinas taip gerai žinomas, įtakota jo savybių.

Mandarino savybės:

  • yra puikaus skonio ir aromato.
  • turi vitaminų B1,B2,B3,B6 ir B9.
  • turi magnio, geležies, fosforo, kalcio, kalio, seleno ir cinko.

Šio vaisiaus vartojimas labai svarbus mūsų kūnui. Bet ką daryti su žievele? Daugelis gydytojų sako, kad mandarino žievė turi daug teigiamų savybių.

Kur gi jos nauda?

1. Virškinimo problemos.

Jeigu jūs norite atsikratyti virškinimo problemų, jūs turite padaryti štai ką:
Sumalti mandarino žievelę iki miltelių ir dėti juos į bet kokį maistą. Ši priemonė padeda kovoti su skrandžio skausmais ir pašalinti meteorizmą.

2. Fizinis išsekimas ir miego problemos.

Paimkite truputį žievelės ir įdėkite ją į mažą maišelį. Įkvėpkite jos aromatą 15 min bėgyje. Tai padės jums sumažinti arba pilnai pašalinti galvos skausmą, miego problemas ir nuovargį.

3. Grybelis.

Viena labiausiai paplitusių problemų tarp žmonių yra grybelis. Mandarino žievė gali pašalinti šią problemą, jums tiesiog reikia padaryti štai ką:

Paimkite šviežią mandarino žievę ir trinkite jos sultimis pažeistą vietą 2 kartus per dieną.

4. Kosulys.

Ši liga gali būti labai nemaloni, ją sukelia peršalimas ir respiratorinės problemos. Mandarino odelės dėka galima kovoti su šiuo simptomu. Jums reikia tiesiog atlikti sekančius žingsnius:

  • Paimkite mažus mandarino žievelės gabaliukus ir leiskite jiems sudžiūti.
  • Užvirinkite vandenį ir įdėkite stiklinę žievelės.
  • Leiskite priemonei pastovėti savaitę tamsioje vietoje.
  • Praėjus šiam laikui vartokite 20 lašų skysčio su kiekvienu valgymu.

5. Bronchitas.

Įdėkite pusės mandarino žievelę į stiklinę karšto vandens. Leiskite vandeniui pastovėti valandą, o paskui išgerkite jį. Jūs galite naudoti šią priemonę iki 3 kartų per dieną.

6. Sloga.

Mandarino odelės dėka jūs galėsite efektyviau kovoti su nosies užgulimu. Įdėkite truputį mandarino žievės į verdantį vandenį. Esant virimo temperatūrai įkvėpkite garus 10 min, tačiau būkite atsargūs, kad neapsidegintumėte.

7. Hipertonija ir tachikardija

Įdėkite mandarino odelę į puodą su trimis litrais vandens. Užvirinkite vandenį, o paskui leiskite jam pastovėti. Nukoškite priemonę ir pilkite šį vandenį į vonią. Tai padės nuraminti simptomus.

Be visų privalumų, mandarinas tiesiog labai skanus! Jeigu jūs įtrauksite jį į savo racioną, jūsų kūnas pasakys jums ačiū!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page