77 metų motina beveik 60 metų nešioja savo nejudantį sūnų ant nugaros. Motiniškos meilės galia!

Motiniškos meilės galia gali apstulbinti net pačius abejingiausius žmones. To tiesioginis įrodymas Olga Boškovič, kuri gyvena Serbijoje.

17 metų ji pastojo nuo savo mylimo jaunuolio, tačiau sužinojęs, kad mergina laukiasi vaiko, jis paprasčiausiai pabėgo. Vieną gražią dieną vaikinas išvyko su reikalais į miestą ir negrįžo. Olga liko viena.

Kaime buvo savi įstatymai, todėl mergina suprato, kad jai bus nelengva – teks kęsti piktus juokelius ir vietinių gyventojų pajuoką.
Tėvai buvo prieš vaiką ir bandė priversti dukterį atsikratyti nėštumo. Tačiau merginos nebuvo galima perkalbėti.

Visą nėštumą Olga daug nervinosi ir pergyveno. Jai buvo labai nelengva. Galbūt stresas ir tapo priežastimi to, kad mažylis gimė ligotas. Diagnozė šokiravo jauną mamą – vaikų cerebrinis paralyžius. Gydytojai pasakė Olgai, kad jos sūnus niekada negalės vaikščioti. Tačiau ji nepaliko vaiko, o pasiėmė namo. Tėvai skyrė jai atskirą kambarį.

18-metė mergina davė sūnui Predrago vardą. Kai berniukui atėjo laikas eiti į mokyklą, Olga nusprendė, kad jis būtinai lankys pamokas, kaip visi vaikai. Ji norėjo, kad Predragas bendrautų su savo bendraamžiais ir būtų išsivystęs.

Galiausiai ji nusprendė nešioti sūnų į mokyklą ant nugaros. Kasdien moteris ant nugaros atnešdavo berniuką į mokyklą ir tokiu pat būdu pasiimdavo namo po pamokų.

Laikas ėjo, o motina taip ir nešiojo sūnų ant nugaros. Dabar Olgai 77 metai ir ji iki šiol nešioja Predragą ant savęs, nors jai pagalbą siūlė socialinės tarnybos darbuotojai.

Jie norėjo nupirkti vyriškiui neįgaliojo vežimėlį, tačiau išgirdo atsisakymą. Moteris pasakė, kad jai patinka nešioti savo sūnų ant nugaros.

Predragui paralyžiuotos abi apatinės galūnės ir dešinė ranka. Tačiau nepaisant šios aplinkybės, vyras išmoko iš medžio drožti gražius dirbinius.

Savo gaminius jis dovanoja draugams ir pažįstamiems. Šis užsiėmimas suteikia jam džiaugsmą ir galimybę pasijusti pilnaverčiu.

Šiuo metu moteris pergyvena tik dėl to laiko, kai jos sūnus liks vienas, juk jis neturi nieko, kas galėtų juo pasirūpinti.

You cannot copy content of this page