Sharon Stone: “Taip, aš senstu. Bet aš mėgaujuosi šiuo procesu“…

Stulbinanti Sharon Stone…

Taip, aš senstu. Bet aš mėgaujuosi šiuo procesu.

Pirmojoje gyvenimo pusėje tavo veidas yra tai, su kuo tu gimei. Antroje pusėje – tai, ko tu nusipelnei.

Tu gali keikti save už tai, kuo užsiėmei pirmoje gyvenimo pusėje, bet tai nereiškia, kad antroje tu turi tiesiog žaisti golfą ir nieko nedaryti.

Aš nenoriu maskuoti savo amžiaus. Aš tiesiog noriu būti moterimi, kuri savo metuose atrodo taip gerai,kaip tai įmanoma.

Man nepasisekė su svarbiausiais dalykais gyvenime.
Man nepasisekė su sveikata, ir man nepasisekė su santuoka, bet aš suėmiau save į rankas ir tiesiog nusprendžiau gyventi toliau.

Man patinka ramiai tapti vyresne – tai mano tikslas. 2001 m man buvo stipriausias kraujo išsiliejimas į smegenis, taigi ramaus senėjimo alternatyva man gerai pažįstama. Kraujas tekėjo į smegenis devynias dienas. Išgyvenusiųjų procentas po to, ką patyriau aš, labai nedidelis, bet aš kažkaip susidorojau. Paskui aš sugaišau du metus tam, kad iš naujo išmokčiau vaikščioti, kalbėti ir skaityti. Po to bet kokios kalbos apie raukšles man atrodo juokingos.

JAV gyvena 400 tūkstančių dažytų blondinių vienodomis nosimis, vienodomis gigantiškomis lūpomis, patemptais skruostais ir sniego baltumo dantimis. Negi jos kažkam patrauklios?

Kai tu žiūri į tai, kaip bręsta tavo vaikai, tu daugiau sužinai apie gyvenimą ir apie save.

63-ais metais aš supratau, kad grožis eina iš vidaus. Norint būti gražia, reikia daryti tai, ką tu nori daryti, ir tai daryti kasdien. Štai aš mėgstu šokti ir šoku iki išsekimo…

You cannot copy content of this page