9 vaikai per 3 metus: kaip atrodo jauna pora, kuri augina 9 vaikučius

Susipažinkite, Maksin ir Džeikobas – šiandieninio mūsų straipsnio herojai. Porelė iš Pensilvanijos visada svajojo apie didelę šeimą, o po vestuvių jie rimtai susimąstė apie palikuonius.

Tačiau viskas pasirodė ne taip paprasta: du metus sutuoktiniai bandė pastoti, tačiau nesėkmingai. Būtent tada jie priėmė sprendimą įsivaikinti mažylį.

2017 metas jie paėmė auginti 3 įvaikius – du brolius ir seserį. Sutuoktiniai suprato, kad bus sunku, tačiau nenorėjo išskirti mažylių.

Tačiau tai ne viskas, po kurio laiko Maksin ir Džeikobui pranešė, kad vaikučiai turi dar vieną seserį.

Ji buvo visai kūdikis, tačiau porai pasiūlė ją įsivaikinti. Taip maža jų šeima tapo daugiavaike per kelis mėnesius. Jie nė karto nepasigailėjo savo sprendimo.

Nepaisant to, sutuoktiniai taipogi svajojo apie bendrą vaiką. Po inseminacijos jiems pavyko pastoti. Netrukus gimė sūnelis.

Taigi, Jangų šeima augino 5 vaikučius. Tačiau tikrasis siurprizas jų laukė priešakyje.

Praėjus metams po mažylio atsiradimo, Maksin sužinojo apie naują nėštumą. Ir koks buvo jų nustebimas sužinojus, kad laukiasi ketvertuko.

Gydytojai įspėjo apie riziką ir net prašė moters sumažinti embrionų kiekį. Tačiau daugiavaikė mama atsisakė. Ji nuolat buvo stebima specialistų, o paskutinius du mėnesius ir išvis praleido ligoninėje.

2020 metais į pasaulį atėjo 4 sveiki mažyliai.

Žinoma, 9 įpėdinių auklėjimas – nelengvas reikalas, tačiau ne Jangams. Jie puikiai susitvarko su savo mylinčių tėvų vaidmeniu, nė vieno neišskirdami ir skirdami dėmesio kiekvienam vaikučiui.

Pasak poros, jų namuose „viešpatauja pati šilčiausia atmosfera“.

You cannot copy content of this page