Angelina Jolie: „Beprotiška meilė praeina greitai, dviejų bepročių meilė – niekada!“

Stulbinančiai graži moteris, viena žymiausių pasaulio aktorių, neįtikėtinai rūpestinga mama ir žmona.

Jos gyvenimas ne visada buvo toks: Angelinos jaunystėje netrūko pavojingų nuotykių, narkotikų, lengvų santykių ir palaido gyvenimo būdo. Bet galbūt dėka šių išbandymų ji išmoko vertinti gėrį, užjausti ir mylėti, o dabar to moko visą pasaulį.

10 nuostabių ir išmintingų gražiosios Jolie citatų:

1. Beprotiška meilė praeina greitai, dviejų bepročių meilė – niekada!

2. Kai tu darai kažką dėl kitų iš širdies, nelaukdamas dėkingumo, kažkas tai įrašo į likimų knygą ir siunčia laimę, apie kurią tu net nesvajojai.

3. Meilė – kai tu atiduodi, ir tau norisi atiduoti dar daugiau.

4. Kokia stipri bebūtų moteris, ji laukia stipresnio už save vyro…Ir ne tam, kad jis apribotų jos laisvę, o tam, kad jis duotų jai teisę būti silpna.

5. Vaikai – tai mūsų silpnybė ir mūsų stiprybė. Aš net neįsivaizduoju, kas bus su manimi, jei kuriam jų kas nors nutiks. Apie mane gali rašyti ir kalbėti pačius siaubingiausius dalykus, bet pakanka man atsidurti namie ir pamatyti vaikus, pajusti jų meilę, aš atrodau pati sau svarbiausia persona pasaulyje.

6. Niekada nereikia ieškoti kaltų, reikia gyventi, niekam nesukeliant skausmo, neteisti kitų žmonių ir būti visiškai laisvu.

7. Aš nieko nesigailiu. Niekada nesigailėjau. Ir netikiu apgailestavimų vaisingumu. Kol tu gailiesi, tu gėdijiesi savęs. Kol gėdijiesi – tu narve.

8. Aš galvoju apie mirtį daugiau, nei kiti žmonės, tai turbūt todėl, kad aš myliu gyvenimą daugiau nei jie.

9. Aš turiu ne tiek daug artimų draugų, su kuo galėčiau paatvirauti. Todėl vienatvė – kartais irgi tinkamas pašnekovas.

10. Svarbus ne tas, kuris buvo su tavimi nuo pat pradžios, o tas, kuris bus su tavimi iki galo.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page