Atidaviau daugiavaikei mamai kostiumėlį, o paskui smarkiai dėl to pasigailėjau…

Vienai iš vaikų darželio švenčių aš pati pasiuvau dukrai rytų gražuolės apdarą. Jis susidėjo iš šarovarų, trumpų marškinėlių su plačiomis rankovėmis, galvos apdangalo ir daugybės sluoksnių karolių.

Pagrindui aš paėmiau marškinėlius ir šortus iš trikotažo ir prisiuvau pusiau permatomo audinio. Paskui kostiumą pilnai apsiuvau blizgučiais. Darbui man išėjo 3 dienos.

Šis kostiumas pravertė tiek vienai dukrai, tiek ir antrai. O kai jos išaugo, aš jį tvarkingai sulanksčiau ir laikiau atminimui.
Kartą pas mane į svečius atėjo kaimynė, daugiavaikė mama. Aš ne kartą jai atiduodavau savo vaikų drabužius, kuriuos jie jau išaugo. Man jos buvo žmogiškai gaila, kadangi jos vyras nenori dirbti ir jie labai neturtingai gyvena.

Ir ji paprašė manęs to rytų gražuolės kostiumėlio savo vaikams. Aš jį atidaviau be gailesčio, kadangi jis jau 5 metus gulėjo veltui.
Praėjo kiek laiko, su kaimyne mes praktiškai nesimatėme ir aš visai pamiršau, kad ji turi grąžinti man apdarą. Viskas pasikeitė, kai aš išėjau išnešti šiukšlių.

Kai aš priėjau prie šiukšlių konteinerio, pamačiau, kad jame guli tas pats kostiumas, kurį aš siuvinėjau savo rankomis. Aš buvau šoke tai pamačiusi!

Įsivaizduojate, ta daugiavaikė mamytė jį paprasčiausiai išmetė! Žinoma, aš jo netraukiau iš šiukšlių konteinerio, bet man pasidarė taip apmaudu, žodžiais neapsakysi. Manęs dar auklėtojos prašė atiduoti jį vaikų darželiui, kad vaikučiai, kurių tėvai negali nupirkti ar pasiūti, galėtų apsirengti per vaidinimus.

Taip, mūsų kaimynams pinigų nepakanka būtiniausiems dalykams. Tačiau to priežastis ne tik mažas atlyginimas. Dar jie nemoka su daiktais elgtis atsargiai ir tvarkingai. Po to aš nustojau bendrauti su savo kaimyne. Noriu dar pridėti. Tie mūsų kaimynai, kurie yra nepasiturintys, paprasčiausiai nenori dirbti ir dažnai girtauja.

Girtavimas – pagrindinė priežastis, kodėl jie ilgai neužsilaiko vienoje darbovietėje.
Todėl jei jūs norite atiduoti daiktus, iš pradžių gerai pagalvokite, kam jie tikrai reikalingi

You cannot copy content of this page