Atsitiktinai išgirdau, kaip tikra mano sesuo pasiūlė mano vyrui ją vesti. Sulaikiusi kvėpavimą laukiau, ką atsakys vyras…

Su vyru neseniai paėmėme paskolą ir nusipirkome didelį butą. Nuo tada į mūsų namus nuolat ateina svečiai. Ir vieną dieną apsireiškė mano sesuo su lagaminu ir vaiku ant rankų.

Pareiškė, kad aš privalau leisti čia deklaruoti sūnėno gyvenamąją vietą, kad galėtų lankyti darželį, o ji įsidarbintų. Atsikraustė neilgam, vos 2 metams. Buvau šoke, ji man net nepaskambino ir nepaklausė.

Pasakė, kad aš būčiau pradėjusi galvoti atsikalbinėjimus, štai ji ir atvyko neįspėjusi. Nes čia šansas jai pakeisti gyvenimą. Rasti vyrą ir padorų darbą. Bandžiau jai paaiškinti, kad nenormalu gyventi visiems kartu. Tačiau mano įžūlios sesers tai nejaudino, ji jautėsi kaip namie. Atsidarė šaldytuvą, atsikando kumpio, pasipjaustė agurkų.

Vėl pakartojau, kad bute gyvensime tik mes su vyru. Tačiau manęs niekas nenorėjo klausytis. Pakvietė vyrą ir ėmė kelti skandalą. Pasakoti kažkokias išgalvotas istorijas, kad mus sukiršintų. Dar pasiūlė jam vesti ją.

Mano vyras ramiai stebėjo visą tą cirką, o paskui paėmė seserį ir jos vaiką už rankos ir išvedė juos pro duris kartu su lagaminu. Apie 2 valandas ji dar šūkavo laiptinėje, kol kaimynai pagrasino iškviesiantys policiją, jei ji nenurims.

Rytą man paskambino įsiutusi mama. Įsižeidė dėl tokio mano poelgio ir pasakė, kad aš nebeturiu šeimos. Taip išeina, kad mes nusipirkome butą ir pamatėme tikruosius kai kurių giminaičių veidus. Na ir gerai.

Dabar su vyru gyvename ramiai ir laimingai. O mūsų giminaičiai savo noru išėjo iš mūsų gyvenimo.

You cannot copy content of this page