Kate Midleton sužavėjo publiką jausmingai grodama fortepijonu

Princo Viljamo, antrojo pretendento eilėje į Britanijos sostą, sutuoktinė, eilinį kartą sukėlė publikos susižavėjimą. Apie talentingą ir kūrybingą Kembridžo hercogienę.

Šios Kalėdos monarchų šeimai buvo neįprastos, karalienė Elžbieta atšaukė kasmetinę vakarienę ir pirmąkart šventę sutiko vienatvėje. Be tradicinio valdančios monarchės sveikinimo, televizija transliavo kalėdinį koncertą, kurio organizavimas gulė ant vyriausio Elžbietos anūko ir jo žmonos pečių.

Programos vinimi tapo Kate Midleton pasirodymas akompanuojant škotų dainininkui Tomui Walkeriui. Kartu jie atliko jautrią kalėdinę kompoziciją „Tiems, kurie negali būti čia“.

Idėja pasikviesti Tomą į „Kalėdines giesmes“ kilo Kembridžo hercogienei šių metų spalį, kai ji pamatė jo pasirodymą labdaros vakare su kompozicija „Leave a Light On“. Bet tai, kad Kate Midleton sės prie fortepijono, tapo siurprizu žiūrovams ir daugumai dalyvių.

Vaikystėje ji mokėsi fortepijono klasėje iki 13 metų, bet vėliau pasirinko fleitą. Būtent šiais metais jos dėstytojas interviu metu gana santūriai įvertino hercogienės talentus. Tačiau pasirodymo idėja greičiausiai taip įtraukė Kate, kad ji nugalėjo drovumą. Be to, karantino metu ji neretai praktikavosi groti muzikos instrumentais.

Valandos trukmės labdaros koncertas buvo įrašytas Vestminsterio abatijoje šventės išvakarėse dalyvaujat daugiau nei tūkstančiui svečių ir karališkosios šeimos nariams. Tomas Walkeris papasakojo, kad labai jaudinosi dėl Catherine ir dėl jų dueto, juk pasirodymas po tokios ilgos pertraukos, be to, su profesionaliais muzikantais – tikras išbandymas. Tačiau Kembridžo hercogienė parodė drąsą ir puikiai susidorojo.

Socialiniuose tinkluose aktyviai komentuojama nauja Kate Midleton viešo pasirodymo patirtis,didžioji dauguma Instagram ir YouTube naudotojų laikosi nuomonės, kad eksperimentas pavyko.

You cannot copy content of this page