Banano žievės panaudojimo paslaptys! Gamta dalijasi savo turtais

Kaip ir apelsinų žievė, bananų odelė taip pat labai naudinga. Antioksidantai, mineralai ir vitaminai, esantys joje, aktyviai kovoja su įvairiais susirgimais. Šio straipsnio pagalba tu galėsi įsitikinti, kaip paprasta banano žievė naudinga buityje!

1. Vanduo taps švaresnis naudojant banano žievę. Ši gamtinė priemonė labai tinka vandens valymui, juk ji sugeria šviną ir varį, atlikdama efektyvų barjerinį valymą.

2. Kad nuramintumėte sudirgintą odą, sumažintumėte niežulį,pakanka tiesiog uždėti banano žievę ant pažeisto ploto. Mėlynės taip pat puikiai užgyja dėka tokios procedūros.

3. Priemonė nuo karpų! Uždėk gabalėlį odelės ant karpos kasdien nakčiai, užvyniojant pleistru, ir jau po savaitės susirgimas dings be pėdsako.

4. Nubrozdinimai ir įbrėžimai momentaliai gyja veikiami raminančių banano žievės medžiagų.

5. Jei pas tave rakštis, žievė taip pat padės susidoroti su problema, ji pastimuliuos svetimkūnio išėjimą iš kūno ir išdezinfekuos žaizdą.

6. Probleminei odai naudoti banano žievę – puiki idėja. Įtrinant odą nakčiai žieve, tuoj pat pajusi uždegimų sumažėjimą, o veidas taps švytintis.

7. Balindamas dantis kasdien banano žieve, tu iškart pastebėsi rezultatą. Tai veiksminga ir emaliui nekenksminga priemonė.

8. Norint patręšti mėgstamus kambarinius augalus, naudok banano žievę kaip kompostą – vazonai augs greičiau ir spindės sveikata.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page