Berniukas labai pergyveno dėl pasimetusio šuns ir mama suorganizavo jam tikrą staigmeną

Traukite nosinaites, dabar pasakosime jaudinančią istoriją apie berniuką, jo tėvus ir uodeguotą staigmeną, dėl kurios berniukas negalėjo susilaikyti, neverkęs. O dabar viską iš eilės.

Šeimyna Likata gyvena Bairone (JAV) ir jie turėjo šunį, mopsą, vardu Paiper. Kaip rašo savo FB paskyroje Eipril Elizabet Likata, mama, šuniui 2 metai, ir jis buvo padovanotas jos sūnui Karteriui, jo12-ojo gimtadienio proga. Tik štai bėda – lapkričio 18 dieną Paiper dingo.

Mopsas, vardu paiper – šeimos numylėtinis

Eipril papasakojo The Dodo, kad Paiper mylėjo visi, bet su Karteriu jie turėjo ypatingą ryšį, tiesiog meilė iš pirmo žvilgsnio. Lapkričio 18 dieną moteris išleido šunį į gatvę, kad galėtų pasinaudoti vonia, o kai atidarė duris, kad įleistų atgal, Paiper jau niekur nebebuvo.

Paiper dingimas tapo tikra tragedija ir mama paskelbė FB postą su prašymu, padėti surasti Paiper.

Visa šeima labai ilgėjosi Paiper. Vyresnieji vaikai, Karteris ir Natali, nenorėjo puošti eglutės, o padėkos diena tapo pati niūriausia jų istorijoje. Bet štai gruodžio pradžioje Eipril gavo žinutę iš prieglaudos GeneseeCounty AnimalShelter.

Jai pranešė, kad į Paiper panašų šunį atvežė į prieglaudą. Ir tikrai, tai buvo ji! Kai Eipril su vyru sužinojo šią puikią naujieną, Karterio ir Natali nebuvo mieste, ir jie nusprendė surenti berniukui staigmeną. O tuo tarpu Paiper vaikščiojo po namus ir ieškojo savo draugo.

Kai šuo atsirado, Karteriui surengė staigmeną. Berniukas išeina iš mokyklos ir…

Jis negalėjo susilaikyti, neverkęs! Tai labai jaudinantis momentas!

Karteris labai pergyveno, kai nebuvo Paiper, ir štai jie vėl kartu ir laimingi.

You cannot copy content of this page