„Princesei Dianai atminti“: princas Haris ir Megan Markl nusprendė įsivaikinti vaiką iš Afrikos

Apie vaiko iš Afrikos įsivaikinimą kalbėjo dar iki pirmojo Megan Markl ir princo Hario mažylio atsiradimo. Pirmasis jų vaikas yra sūnus, kurį pavadino Arčiu.

Didžiosios Britanijos žiniasklaida uoliai aptarinėja šiuos gandus ir iš jų žinoma, kad pora nori įsivaikinti berniuką ar mergaitę jau šiais metais, arčiau rudens. Taigi, greitai jų šeima taps dar didesnė. Haris nieko prieš sukurti šeimą, kurioje būtų daug vaikučių. Todėl įsivaikinimas jam neatrodo kažkas keisto. Jis tik džiaugsis savo šeimos pagausėjimu, juk jis visada svajojo, kad jo šeima būtų didelė ir draugiška.

Greitai Megan ir Haris važiuos į turiningą ir įdomų turą po Afrikos kontinentą. Šios kelionės metu jie greičiausiai ir nori rasti savo mažylį. Jau dabar kažkur žemyne jų laukia mažylis, jiems liko tik rasti jį.

Pora nori mažylio, kuris būtų kilęs iš Afrikos. Tai kaip jų meilės gimimo simbolis, juk jų santykiai užsimezgė Botsvanoje. Šioje šalyje jie rado laimę vienas kitame. Iš šios šalies princas savo mylimajai parvežė deimantą, kuris dabar puikuojasi žiede ant grakščios Megan rankutės.

Visiems žinoma, kad Hario mama princesė Diana visa širdimi mylėjo Afriką ir stengėsi visais būdais padėti šio kontinento gyventojams. Sūnus nusprendė pratęsti savo motinos veiklą. Jei ji būtų gyva, tai turbūt būtų laiminga dėl savo sūnaus sprendimo įsivaikinti mažylį iš Afrikos.

Greičiausiai Megan mama bus laiminga, pamačiusi anūką ar anūkę su tamsia odos spalva. Juk Dorija, Megan mama, pati turi afrikietiškas šaknis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page