Britas, dirbdamas sode, rado retro mašiną, kuri galbūt priklausė slaptajam agentui

Kai vienas Didžiosios Britanijos gyventojas tvarkė sodą neseniai įsigytame žemės sklype, jis aptiko ten seną mašiną, kuri greičiausiai buvo išleista 50-aisiais metais. Neneigiama, kad kažkada ji priklausė slaptosios tarnybos darbuotojams.

Praėjusių metų viduryje Džonas Breišou persikėlė į Jorkšyrą. Jis planavo apipavidalinti jaukų sodą savo naujojo namo teritorijoje, tačiau ėmęsis žemės apdirbimo, aptiko kažkokį nesuprantamą metalinį objektą. Vejamas smalsumo, Džonas nusprendė išsiaiškinti, kas slypi jo būsimojo sodo vietoje. Pasirodė, kad ten užkastas senovinis automobilis, kurio amžius akivaizdžiai viršijo 50 metų.

Brito nustebimui nebuvo ribų,kai jis iš pradžių atkasė stogą, paskui iš žemės pasirodė surūdijusios durys, vairas ir galiausiai visas mašinos korpusas, kuris išsaugojo net registracijos numerį.

Breišou spėja, kad tai greičiausiai populiaraus tais laikais modelio Ford Popular 103e automobilis. Kol kas jam nepavyko pilnai atkasti radinio, juk jis tikrai didžiulis.

Vyras neturi supratimo, kaip mašina galėjo atsidurti po žeme. Jis bandė rasti kokios nors informacijos pagal jos registracinį numerį, tačiau paieška nedavė rezultatų.

Ankstesni gyventojai irgi buvo nustebę, kai sužinojo apie keistą iškaseną. Pasidomėjęs pas kaimynus, Džonas sužinojo, kad seniau šiame regione gyveno žmonės, dirbę slaptojoje tarnyboje. Be to, automobilio spalva, žinoma kaip „RAF pilka“, rodo transporto priemonės priklausymą Anglijos karališkosioms karinėms oro pajėgoms. Todėl galima manyti, kad mašinos savininkai buvo spectarnybų agentai.

Aptiktas „lobis“ netrukdys vyrui apipavidalinti sodo šalia namo. Jis planuoja ištraukti retą automobilį iš žemės sunkiosios technikos pagalba. Galbūt po to Džonas ras atsakymus į daugybę klausimų, susijusių su šia vieta.

You cannot copy content of this page