Šis draugiškas šunelis dėl dėmesio trūkumo visiems, einantiems pro jo voljerą, tiesia leteną, tikėdamasis rasti mylintį šeimininką

Pažvelkime tiesai į akis – gyvūnai, patekę į prieglaudą, nelaimingi, jie kenčia liūdesį, dėmesio trūkumą ir tai matyti. Visa tai negatyviai atsiliepia jų psichinei ir fizinei sveikatai.

Štai kodėl prieglaudos daro visa kas įmanoma, kad naminiai gyvūnai būtų pasiimti kaip galima greičiau, kad gyvūnai galėtų mėgautis meile ir dėmesiu, kurių jie nusipelno.

Kai kurie naminiai gyvūnai ima reikalus į savo letenas ir daro viską, ką gali, kad atkreiptų žmonių dėmesį, vildamiesi pagaliau rasti savo namus. Vienas tų gyvūnų yra Spakas, kuris mėgsta laikyti už rankų visus, kurie praeina pro jo voljerą.
Spakui maždaug 2 metai, jį atidavė į prieglaudą ankstesni savininkai.

Kiekvieną kartą, kai jis mato einantį pro šalį žmogų, tiesia leteną ir šiltai sveikina. Spakas mėgsta laikytis už rankų su žmonėmis, nepaisydamas to, kad jie atskirti nuo jo metaline tvora. Spakas laimingas, kai jį glosto ar kutena pilvelį.

„Spakas užbūrė mano širdį pirmąją bendravimo su juo dieną. Mano šeima negalėjo suprasti, kaip ir kodėl tokį švelnų ir gerą šunį atidavė į prieglaudą.

Tuo momentu,kai jis ištiesė leteną mano dukterims ir vyrui, aš supratau, kad turiu parodyti pasauliui šį puikų šunį. Tačiau aš nesitikėjau, kad pasaulis pamatys jo video tokiu mastu“,- pasakė Dezirei. Po to,kai video apskriejo praktiškai visą pasaulį, šunį panoro pasiimti tūkstančiai rūpestingų šeimininkų. Šiuo metu ruošiami dokumentai Spako pristatymui naujiems šeimininkams į Niujorką.

You cannot copy content of this page