Dievas nori, kad jūs visada atmintumėte šias 4 tiesas, kai susiduriate su sunkumais

Kiekvienam mūsų būna tokių dienų, kai viskas krenta iš rankų, tačiau tai ne priežastis sustoti. Ir štai kodėl…

Kiekvienam mūsų būna tokių dienų ir net metų, kai gyvenimas eina visiškai ne taip, kaip mes tikėjomės. Mano gyvenime buvo ilgi periodai, kai visiškai niekas nepavykdavo ir visi bandymai pradėti viską iš naujo baigdavosi visišku krachu. Būdavo dienų, pilnų nusivylimo, kai aš maniau, kad visiškai nieko nesigaus. Šis rytas buvo vienas tokių…

Aš ruošiau savo sūnus į mokyklą, kas reikalauja didelių pastangų ir aš tiesiog stebiuosi, kaip mano žmona su visu tuo susidoroja!

Be verkiančio kūdikio ir moksleivio, virtuvėje buvo krūva šiukšlių, nešvarios sauskelnės ant grindų, dantų pasta ištepta kriauklė, žodžiu, namų atmosfera buvo ties katastrofos riba. Kai mes galiausiai išėjome iš namų, Konoras prisiminė, kad kažką pamiršo ir nuėjo atgal. Durų jis neuždarė, todėl vidun įskrido paukštis.

Man teko sugalvoti būdą, kaip jo atsikratyti, bet tuo pačiu metu labai greitai suruošti vaikus. Galiausiai aš išvijau paukštį iš namų gyvą ir sveiką, pasodinau vaikus į mašiną, bet kai tik aš išvažiavau į kelią, šiukšliavežė mane aplenkė, bet vėliau ji važiavo maždaug 5 mylių per valandą greičiu, sustodama prie kiekvieno namo. Aš jau nebežinojau, ką man daryti: rėkti ar su ironija juoktis iš viso to, kas vyksta.

Vienas streso pilnas rytas neypatingai gadina gyvenimą, kadangi jame vyksta didžiulė daugybė įvairių didesnio masto įvykių, bet kai stresas užsitęsia pernelyg ilgai, pavyzdžiu, darbo ir pinigų nebuvimas, liga, problemos šeimoje ir kitos situacijos, su kuriomis mes galime susidurti gyvenime, tai stresas ir pergyvenimai gali pasirodyti mums pernelyg dideli.

Žemiau mes peržiūrėsime 4 situacijas, kurių aš išmokau sunkių gyvenimo periodų metu. Jos padėjo man ir aš įsitikinęs visu 100%, kad jos padės ir jums.

Kiekvienam mūsų kova gyvenime neišvengiama, o štai pralaimėti ar laimėti – kiekvienas sprendžia pats. Šios 4 pagrindinės taisyklės gali pakeisti visą jūsų gyvenimą:

1. Atminkite, jūsų charakteris visada turi būti stipresnis už aplinkybes.
Mes ne visada galime nuspėti, kas mums gali nutikti, bet visada galime susidoroti su situacija. Tokiais momentais aš nustoju skųstis ir visada dėkoju dievui už visa gera, ką jis padarė man, visi sunkumai iškart atrodo ne tokie jau reikšmingi. Visada pozityviau žvelkite į viską ir neturėkite piktų kėslų nepriklausomai nuo visų sunkumų.

2. Visi nemalonumai jus tik užgrūdina.
Dievas siunčia jums sunkumus gyvenime tik tam, kad padarytų jus stipresnius, priverstų tikėti ir būti užsispyrusiais, bet tik tuo atveju, jei jūs jam tai leisite. Visos jūsų kančios gyvenime turi savo tikslą.

3. Atminkite, kad Viešpaties planai nukreipti į gera.
Dievo planai visada skiriasi nuo tų, kuriuos mes sau nusibrėžiame, bet jie visada veda į gera. Turėkite kantrybės, išmokite laukti, vietoje to, kad kažką planuotumėte savaip.

4. Dievas niekada jūsų nepaliks.
Kartais jūs galite jausti, kad jums teks įveikti visus išbandymus vienam, bet atminkite, kad Dievas niekada jūsų nepaliks, todėl nepraraskite vilties.

You cannot copy content of this page