Du išgelbėti pitbuliai priėmė į savo šaiką trečią šunelį, vardu Bulvytė

Trimetis Paikletas Batervolis ir šešių mėnesių Peti Keiksas, išgelbėti gerų žmonių, dar nepamiršo, ką reiškia būti niekam nereikalingais šunimis. Būtent todėl ši porelė taip rūpestingai priėmė tą, kuriam reikėjo pagalbos ir meilės.

Mes jau rašėme apie tai, kad pitbuliai globoja porą ančiukų, patekusių šį gelbėjimo tarnybą “Wollongong Animal Rescue”. Šį kartą į geraširdžių pitbulių šeimą pateko šunelis vardu Bulvytė.

Du išgelbėti pitbuliai Paikletas Batervolis ir Peti Keiksas, dar nepamiršo, ką reiškia būti niekam nereikalingais šunimis. Būtent todėl ši porelė taip džiaugsmingai priėmė į savo šunų šeimą naująjį šuniuką vardu Bulvytė. Jis buvo vienas iš septynių penkių mėnesių šunyčių, paimtų iš mamos pardavimui zooparduotuvėje. Jis ir jo broliai su seserimis buvo žaizdoti, turėjo kirminų, grybelį, utėlių, buvo silpnučiai ir netekę daug skysčių.

Bet, kaip matote Paikletas ir Peti daro viską, kas įmanoma, kad padėtų šuneliui atsistatyti. Bet kam, kas mano, kad žmogus geriausias šuns draugas, reikia pasižiūrėti į šį nuostabų trejetuką, kad suprastų – geriausi šuns draugai yra Paikletas ir Peti!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page