Sudaužyta širdis. Po 3 metų gyvenimo prieglaudoje šuo pasidavė ir prarado viltį

Maždaug prieš 3 metus ši miela kalytė bandė išgyventi didelio miesto gatvėse. Ją surado gelbėtojai ir išsiuntė į prieglaudą kitame mieste. Šuo gavo gerus šansus rasti šeimą, bet kažkodėl to neįvyko.

Simpatiškas šuniukas iki šiol gyvena perpildytoje vietinėje prieglaudoje. Prieglaudos darbuotojai sako, kad į šunį skaudu ir liūdna žiūrėti. Prieglaudoje ją myli, tačiau savanoriams paprasčiausiai neužtenka laiko visiems. Šuo jaučiasi nelaimingas.

Kodėl gi mažylė turi problemų su šeimos paieškomis? Pirmiausia, jai reikės kažkiek laiko, kad užmegztų kontaktą su potencialiu šeimininku. Ji nepasiruošusi pasitikėti žmogumi nuo pirmų pažinties minučių.

Antra, ji atrodo niūri ir pikta, nors iš tiesų taip nėra. Tiesiog Džesė bijo nepažįstamų, o su prieglaudos personalu elgiasi visai kitaip, suprasdama, kad šitie žmonės tai tikrai jos nenuskriaus.

Prieglaudos darbuotojai ir savanoriai padarė viską kas įmanoma, kad padėtų gyvūnui. Jie Džesei sukūrė profilius gelbėjimo tinklapiuose ir papasakojo apie ją socialiniuose tinkluose.

Bet ko tik nedaroma, tačiau į šunį niekas nekreipia dėmesio. O juk Džesei jau sukako 9 metai. O kas blogiausia, šuo, atrodo, jaučia, kad niekam nepatinka. Ji nuleidžia snukį ir pečius, lyg susitaikydama su savo lemtimi.

Trijų metų bėgyje Džesė matė, kaip kiti šunys važiuoja namo. Praeitais metais ją neilgam buvo pasiėmusi namo viena savanorių – mergina vardu Enė.

Bet tai truko kol prieglaudoje vyko remontas. Kalytei taip patiko namų gyvenimas, kad ji puolė į depresiją, kai ją vėl grąžino į prieglaudą.

Džesė dievina ilgus pasivaikščiojimus ir žaidimus su žmonėmis, kuriuos gerai pažįsta ir kuriais gali pasitikėti. Savanoriai vis nepraranda vilties, kad greitai atsiras žmogus, kuris sugebės įžvelgti joje tą nešlifuotą deimantą. Juk viskas, ko reikia Džesei – meilė ir kantrybė.

Greičiau ši mažylė taptų laiminga!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page