Du paprasti receptai ir jūsų kojytės gaiviai kvepės visada!

Kovoti su kojų prakaitavimu ir kvapu paprasčiau, nei jums atrodo! Šie receptai nustebins jus savo efektyvumu!
Mes siūlome jums 2 labai paprastus receptus, kuriuos galima pasigaminti su atsarga ir ilgai naudoti!O taip pat jie labai ekonomiški ir juos galima paruošti vos per kelias minutes!

Receptas Nr.1:

Ingredientai:
– 1 valgomasis šaukštas džiovinto rozmarino
– truputis džiovintų mėtos lapų
– valgomasis šaukštas džiovintų šalavijo lapų
– 200 ml degtinės

Dėkite vaistažoles į stiklinį indą ir užpilkite degtine. Leiskite pastovėti mažiausiai 2-3 dienas. Skysčio neperkošti ir saugoti vėsioje vietoje.

Pripilkite dubenį šilto vandens ir įpilkite truputį maistinės sodos ir jūros druskos. Palaikykite kojas skystyje maždaug 10 min. Po to ištraukite kojas iš vandens ir labai gerai nusausinkite jas rankšluosčiu.

Užbaikite procesą, suvilgę medvilnės gabalėlį gautame užpile. Nuvalykite visą pėdų odą ir nagus. Šis užpilas kovoja su prakaitu, mikrobais ir grybeliais. Taipogi mėta ir rozmarinas šalins nemalonų kvapą ir drėkins odą.

Naudokite šią priemonę kasdien, kol prakaito perteklius neišnyks.

Receptas Nr.2
– kukurūzų krakmolas
– šalavijas
– mėta

Susmulkinkite kavamale ar kombainu 2-3 valgomuosius šaukštus vaistažolių. O paskui sumaišykite jas su kukurūzų krakmolu. Jo imkite 2-3 kartus daugiau, nei vaistažolių. Kruopščiai sumaišykite ir laikykite indelyje.

Berkite nedidelį kiekį ant sausos odos prieš audamiesi batus. Tai padės pašalinti blogą kvapą ir sumažinti prakaito išsiskyrimą.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page