Kaip treniruoti savo smegenis, kad užmigtumėte per 60 sekundžių!

Nemiga yra labiausiai paplitęs miego sutrikimas visame pasaulyje ir paliečia milijonus bet kokio amžiaus žmonių. Sutrikimas gali būti sukeltas daugelio faktorių, tame tarpe ir aukšto streso lygio. Tokiu atveju užmigti beveik neįmanoma, todėl jūs prarasite energiją dienos bėgyje.

Šis metodas nereikalauja ypatingų pastangų ar įrangos. Jūs turite pradėti kvėpuoti per nosį 4 sekundes, sulaikyti kvėpavimą ties septinta sekunde ir atleisti ties aštunta. Būtent – tai pripildys smegenis tam tikrų junginių ir sulėtins jūsų širdį, privers jus greitai užmigti.

Metodas puikus dėl kai kurių aspektų. Kai kūnas yra veikiamas streso, antinksčiai išskiria adrenaliną, hormoną, kuris greitina širdies ritmą ir sukelia jums paniką.

Adrenalino antplūdis taip pat greitina jūsų kvėpavimą . 4-7-8 technika padės jums kvėpuoti lėčiau ir nuraminti savo širdies ritmą, efektyviai kovoti su stresu bei padės jums užmigti.

Iš pradžių jums gali kilti nedidelis diskomfortas, tačiau jis greitai praeis ir jūs galėsite užmigti. Tai patogus ir malonus būdas, kuris padės jums palengvinti nemigą be pašalinio poveikio ir visam laikui.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page