Dvasinė jūsų gimimo eiliškumo reikšmė šeimoje

Nepriklausomai nuo to, koks jūs vaikas šeimoje – vienintelis, jauniausias ar vyriausias – jūsų atėjimo į pasaulį eilės numeris dvasine prasme irgi kai ką reiškia.

Pirmagimis
Dvasingumo lygio požiūriu, pirmieji gimsta vaikai su neįtikėtinai stipria dvasia. Vienas tokio vaiko tikslų yra didžiosios dalies tėvų karmos sugėrimas ir jos transformacija į kažką naujo.

Dažniausiai visi pirmagimiai yra geri globėjai ir auklėtojai. Sąmoningai ar ne, bet jie saugo savo giminaičius ir perima didelę dalį šeimyninių rūpesčių ant savo pečių. Ir nors tokios asmenybės pakankamai ištvermingos tokiai naštai, tačiau jei ji tampa ne jų jėgoms, tai gali sukelti jiems nepilnavertiškumo jausmą ir pažeminti jų savivertę.

O jei pirmagimis sėkmingai susidoroja su savo rūpesčiais ir paverčia juos kažkuo pozityviu, tai jo vystymosi procesas staigiai pagreitėja, ir ateityje jo laukia didelė sėkmė.

Gimęs antras
Antras vaikas turi labai daug talentų, kuriais jis turi pasidalinti su pasauliu, todėl jam būtinas pirmagimio skydas ir kūrybinė dvasia to, kuris šeimoje gimė paskutinis.

Beveik visi „antrieji“ yra apsigimę tarpininkai ir labai gerai išreiškia save darbe su žmonėmis ir sveikatos apsaugos sferoje. O dar jie ypatingai diplomatiški ir jų požiūris į viską platesnis.

Gimę antrieji gali pamiršti, kas jie yra iš tiesų, ir labai greitai prarasti savo nuosavą kelią bandydami įtikti visiems aplinkui. Kai tokios asmenybės mokosi būti labiau nepriklausomos ir vėl bando atrasti save, jos dažnai grįžta į pačią pradžią ir sukuria naujus stulbinančius dalykus.

Gimęs paskutinis
Pas jauniausius vaikus dažniausiai paprastesnis požiūris į gyvenimą ir mažiau išvystytas polinkis sugerti blogą šeimos karmą. Tokios asmenybės dažniausiai siekia viską daryti savaip ir žaidžia tik pagal savo taisykles. Jie trokšta eiti savo keliu ir stengiasi pripildyti šeimą pozityvia energija.

Gimę paskutiniai dažnai atsiranda šeimoje tam, kad įpūstų į ją šviežios energijos, optimizmo ir padovanotų tėvams naują požiūrį į pasaulį. O jei jie padės patys valdyti savo gyvenimą, tai galės kurti iš tiesų inovatyvius ir kitus žmones įkvepiančius dalykus.

Vienintelis vaikas šeimoje
Vienintelis vaikas šeimoje daug kuo panašus į pirmagimį, tačiau jo dvasingumas išreikštas žymiai stipriau. Jis prisiima sau didžiulę dalį šeimyninės karmos, neturėdamas jaunesnio brolio ar sesers, kurie jį palaikytų sunkią minutę.

Tai reiškia, kad vienintelis vaikas dažniausiai yra ypač nepriklausomas ir atsparus. Tokie žmonės labiau linkę užimti lyderio savybes nei pirmagimiai.

Dauguma vienintelių vaikų atneša į namus daugiau energijos, padėdami tėvams ten, ties kuo jie dirba.

You cannot copy content of this page