Richard Gere: „Būkite kvailais. Būkite gerais. Būkite keistais. Visam kitam tiesiog nėra laiko“

„Pati stipriausia religija pasaulyje – gėris“.

„Mano draugo mama visą savo gyvenimą laikėsi sveikos mitybos. Niekada nevartojo alokoholio ar kažkokio „blogo“ maisto, kasdien darė fizinius pratimus, visada buvo judri ir aktyvi,vartojo visus papildus, kuriuos jai skyrė gydytojas, niekada neišeidavo į lauką be priemonės, apsaugančios nuo saulės, o kai išeidavo, tai taip trumpai, kaip tai įmanoma, žodžiu, ji saugojo savo sveikatą darydama viską, kas buvo įmanoma. Dabar jai 76 metai, jai odos vėžys, kaulų čiulpų vėžys ir sunkios stadijos osteoporozė.

Mano draugo tėvas valgo bekoną su bekonu, sviestą su sviestu, riebalus su riebalais. Niekada, visiškai niekada nesportavo, kiekvieną vasarą nudegdavo saulėje iki traškios odelės, faktiškai jis gyveno kaip norėjo ir ne taip, kaip patardavo aplinkiniai. Jam 81, ir daktarai sako, kad jo sveikata kaip jauno žmogaus.

Žmonės, jūs negalite pasislėpti nuo savo nuodų. Jis yra, ir jis ras jus, taigi, kaip pasakė mano draugo motina: „Jei aš būčiau žinojusi, kad mano gyvenimas baigsis taip, aš būčiau nugyvenusi jį besimėgaudama viskuo, ko man sakė nedaryti!“

Nei vienas mūsų neišeis iš čia gyvas, todėl, prašau, nustokite elgtis su savimi kaip su kažkuo antrarūšiu. Valgykite skanų maistą. Vaikščiokite saulėje. Šokite į vandenyną. Dalinkitės brangia tiesa, kuri yra jūsų širdyje. Būkite kvailais. Būkite gerais. Būkite keistais. Visam kitam tiesiog nėra laiko,“

Richard Gere

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page