Dvynės pastojo ir pagimdė mažylius tą pačią dieną

Dvynės Džalin Krouford ir Džeinel Leopoldo iš JAV visada turėjo daug bendro: bendrus interesus, skonius, draugus, tačiau apie tai, kad jos taps dviejų nuostabių mažylių mamomis tą pačią dieną, jaunos moterys negalėjo nė svajoti.

Seserys daug laiko leidžia kartu, jos tiesiog neišskiriamos, o jų vyrai net juokauja, kad vedęs vieną, antrą gauni dovanų!

Iš pradžių apie savo nėštumą sužinojo Džalin, kuri jau patyrė du persileidimus, o po 4 dienų ji jau džiaugėsi už savo seserį Džeinel, kurios nėštumo testas pasirodė teigiamas. Juk neseniai gydytojai diagnozavo Džeinel nevaisingumą, kurio priežastis buvo policistinis kiaušidžių sindromas.

Sužinojusios savo įdomią padėtį, jos nedelsdamos kreipėsi į gydytoją ir išsiaiškino, kad jų nėštumo terminas beveik vienodas.

O vėliau jas nustebino ir pradžiugino dar vienas sutapimas – ultragarso tyrimas parodė, kad abi seserys laukiasi berniukų.

Na ir kad sutapimas būtų pilnas, moterys nutarė paprašyti gydytojų atlikti joms cezario pjūvius tą pačią dieną, kad jų sūnūs galėtų švęsti gimtadienius tą pačią dieną, taip pat, kaip jų motinos.

Gydytojai neprieštaravo tokiai įvykių sekai ir pirmąją ant operacinio stalo nusiuntė vyresniąją dvynę Džalin.

„Šiaip jau aš gimiau pirma ir pastojau pirma. O dar mano vyras turi tik 3 tėvystės atostogų dienas“,- pasakojo Džalin.

Viskas praėjo sėkmingai, į pasaulį atėjo nuostabūs sveiki mažyliai, kurie dabar neišskiriami kaip ir jų mamos. Juokais giminaičiai ir pažįstami vadina juos „dvyniais pusbroliais“.

„Mūsų mažylių atėjimas į pasaulį – svarbiausias įvykis mano gyvenime! O tarp Braisono ir Džeiso visada bus ypatingas ryšys ir viena gimimo diena dviem,“ – sako Džeinel.

You cannot copy content of this page