Džar – gražiausia ir žaviausia Nigerijos mergaitė

Nigerijos fotografas Mof Bamuiva dirba didžiausiame šalies mieste – Lagose. Menininkas daro lifestyle nuotraukas ir rengia fotosesijas vestuvėse, o profesionalius tėvynainių fotoportretus publikuoja savo Instagramo puslapyje.

Viena iš fotosesijos herojų tapo penkerių metų mergaitė Džar Ijalacha. Per trumpą fotosesijos laiką ji taip sužavėjo vyriškį, kad jis suskubo publikuoti jos foto. Aprašyme Bamuiva pažymėjo, kad mergaitė – paprastas žmogus, nors labiau panaši į angelą.

Fotografas paaiškino, kad sąmoningai padarė mergaitę vizualiai vyresne. Jo žodžiais, iš mažo modelio jis norėjo padaryti ir suaugusį, ir vaiką tuo pačiu metu, todėl į darbą su Džar įtraukė ir stilistus, vizažistus bei kirpėjus. „Aš norėjau pavaizduoti jos vaikystę ir jos suaugusios gyvenimą, kad ji išliktų lyg nepaliesta laiko.

Aš galėčiau sukelti jai šypseną, priversti garsiai juoktis, tačiau aš ją pastačiau į vienintelę pozą, kad žiūrovas galėtų pamatyti pasaulį jos akimis, juk ji apsimeta suaugusia“.

Bamuivos sekėjus fotografija užbūrė iš pirmo žvilgsnio. Per kelias dienas 3 vienodos Džar fotografijos kartu surinko 34 tūkstančius „patinka“. Galų gale iš naudotojų ji gavo gražiausio Nigerijos vaiko vardą.

Realiame gyvenime Džar ir jos seserys atrodo kaip paprasti vaikai.

Vaikai, kurių tėvai mėgsta juos fotografuoti. Džar visose fotografijose išlieka miela ir didžiaakė.

You cannot copy content of this page