Džulija Roberts: „Iki 40-ies jūs puošiate savo gyvenimą savo veidu, o po to – nešiojate savo gyvenimą ant savo veido“

Aktorę Džuliją Roberts pažįsta ir myli visame pasaulyje. Jos charakteris nelengvas, tačiau su ja svajojo ir svajoja dirbti daugelis režisierių.

Jau 10 metų Džulija retai pasirodo ekranuose. Taip, ji leidžia sau rinktis scenarijus ir atsisako filmuotis filmuose, kurie jai ne prie širdies. O dar ji labai išmintinga moteris. Jai virš 50 ir ji spinduliuoja laimę…

Štai vienas jos įrašų amžiaus tema:

„Po fotografija su dukterėčia man parašė: kaip tu pasenai, kokia tu siaubinga. Tai, kas nutiko, privertė mane suprasti, kaip sunku būti jauna moterimi socialinių tinklų laikais. Man virš 50, aš žinau, kas aš ir žinau, ko noriu. Tokie komentarai gali įžeisti.

Aš irgi turiu veidrodžių, tačiau aš neapsėsta grožio bet kokia kaina idėjos. Kažkas pasakė, kad iki 40 metų jūs puošiate savo gyvenimą savo veidu, o po to jūs pradedate nešioti savo gyvenimą ant savo veido. Būtent tai suteiks mano veidui grožio, todėl kad aš patenkinta savo gyvenimu!“

O štai dar viena puiki citata:

„Tobulybė – tai daugelio moterų liga. Mes dengiame savo veidus tonomis makiažo. Mes reguliariai leidžiamės botoksą ir mariname save badu dėl „idealaus dydžio“.

Mes bandome ištaisyti tai, kam visiškai to nereikia. O tai, kuo mes turime rūpintis pirmiausia, lieka be mūsų dėmesio“.

You cannot copy content of this page