Genetikos stebuklas. Mergina pagimdė unikalios išvaizdos dvynius

Kiekvienas vaikas gimsta savaip gražus. Nesvarbu, kokios jis spalvos, tikėjimo ar rasės, kas jo tėvai ir ko jie pasiekė gyvenime.
Tačiau kai kurie mažyliai gimsta tikrai unikalūs. Pavyzdžiui, fotografės Džudit Nvokoči, nigerietiškos kilmės kanadietės, dvyniai.
Pas Kamisą, Džudit sūnų – tamsi oda, juodi plaukai ir rudos akys, kaip motinos. O jo dvynė sesuo Kači – albinosė.

„Aš prisimenu, kaip pirmą kartą atlikti ultragarso tyrimo ir man pasakė: „jūs turėsite vaiką“, o aš atsakiau: „ne, aš turėsiu dvynius“ – aš tuo neabejojau, – sako Džudit. Antrasis tyrimas parodė, kad bus dvyniai. Man pasakė, kad jie gali gimti su Dauno sindromu.

7 savaičių Kači viskuo atsiliko, ji buvo labai maža ir neaugo. Atsimenu, gydytojai sakė, kad ji gali neišgyventi – aš taip džiaugiuosi,kad ji išgyveno!

Ji iš pradžių neverkė, ir aš jaudinausi: kas bus, kaip ji jaučiasi? Aš buvau šoke – aš maniau, kad man pakišo svetimą vaiką. Man nesitikėjo, kad ji mano“.

Bet kai pirmasis šokas praėjo, Džudit prisipažino:
„Aš taip džiaugiausi, kad ji gimė ideali! Abu mažyliai buvo sveiki, mane tiesiog be reikalo prigąsdino. Nepaisant to, kad ji kitos spalvos, ji – mano kopija.“

Ir tikrai, be jautrios odos ir regėjimo, Kači visiškai sveika. Žinoma, praeiviai gatvėje žiūri į ją nesuprasdami, Džudit tai nejaudina.

Ji sako:

„Aš ne iškart suvokiau, kad man teks auginti albinosą. Mane neramino, ką pasakys žmonės. Tai labai neįprasta – pagimdyti vieną albinosą ir vieną juodą mažylį. Aš liūdėjau ir pergyvenau, kaip ji pritaps visuomenėje, kaip su ja elgsis“.

Pas dvynius puikūs brolio ir sesers santykiai, ir mama sako, kad „jie nepastebi nieko keisto“.
Kamisui ir Kači labai pasisekė, kad jie turi vienas kitą!

Nuostabūs mažyliai, tiesa?

You cannot copy content of this page