„Prabangios“ moters garderobas: 3 dalykai, kuriems negalima taupyti

Deja, moterų biudžetas nevienodas, tačiau atrodyti prisižiūrėjusiai ir prabangiai norisi kiekvienai. Kur galima sutaupyti perkant rūbus, o kokiems dalykams verta išlaidauti – amžinas klausimas. Jis visada jaudina tas, kurios negali leisti sau nusipirkti iškart viską ir tik geriausią. Bet laimei, į jį yra atsakymas!

Rankinė

Nors vieną kokybišką, brangią rankinę turėtų turėti kiekviena – tokios nuomonės laikosi trečdalis moterų, dalyvavusių apklausoje. Atkreipkite dėmesį: iš pradžių kokybiška, o paskui jau brangi. Geriau rinktis lakoniškus, klasikinius bazinių spalvų modelius. Tada bus nesunku stilingą aksesuarą kombinuoti su įvairiais drabužiais, jis tiks ir kasdieniams, ir vakariniams deriniams.

Bateliai

Apie geros žymių prekės ženklų avalynės privalumus neverta dar kartą kalbėti. Garderobe turi būti mažiausiai dvi tinkamos poros – klasikiniai bateliai ir šilti auliniai. Aulinius, daugumos apklaustųjų nuomone, verta rinktis juodos ar rusvos spalvos ant patvaraus kulno.

O štai bateliai, kurie tapo kiekvienos moters must have su pretenzija į stilių ir eleganciją – tai smailianosiai nude spalvos laiveliai aukštais kulnais. Išlaidauti verta net garsiesiems „labutinams“ – kokybiška neutralios spalvos odinė avalynė tarnaus jums penkis metus, o tvarkingai eksploatuojant ir visus dešimt.

Apatiniai rūbai


Daugiau nei pusė moterų įsitikinusios, kad vienintelis drabužis, kuriam verta pakloti bet kokias sumas – tai apatiniai rūbai. Nors jų niekas nemato po drabužiais. Arba beveik niekas. Ir esmė čia ne tik estetikoje! Teisingai pasirinkti, kokybiški apatiniai daro tikrus stebuklus, nuima čia, prideda ten, o rezultatas – beveik ideali figūra be aiškių trūkumų.

Čia reikia imti pavyzdį iš prancūzių. Jos visada apsiginklavusios – o jei būtent šiandien pakeliui sutiks tą patį viso tolimesnio gyvenimo herojų? Be to, jos tiesiog myli ir gerbia save – daugiau, nei aplinkinių nuomonę. Ir niekada neleis pigiems rūbams priglusti prie delikačiausių savo kūno sričių.

You cannot copy content of this page