Šis paprastas triukas išgelbės nuo uodų namuose! Pigu ir ekologiška!

Labai paprastas ir efektyvus triukas, ar ne tiesa?

Daug metų aš gyvenau Kolorade ir manęs niekada nekando uodai.

Tose vietose klimatas sausas ir karštas, taigi, jie ten nesiveisia, jie ten vietiniai gyventojai. Bet situacija smarkiai pasikeitė, kai aš su šeima persikėliau į Ramiojo vandenyno pakrantę. Šie prakeikti vabzdžiai tiesiog nedavė man ramybės! Laimei, aš atradau geriausią pasaulyje ekologiškai švarią priemonę nuo uodų:

Kavos tirščiai

Viskas tiksliai ! Pasak JAV aplinkos apsaugos agentūros, seni išdžiuvę kavos tirščiai yra labai efektyvi priemonė nuo uodų. Uodai ir kiti vabzdžiai neperneša kavos kvapo. Kokiu būdu tai veikia?

Surinkite senus kavos tirščius, padėkite juos ant lėkštės ir iš viršaus uždenkite folija. Palikite lėkštę sausoje vėsioje vietoje kol pilnai išdžius.

Paskui padėkite lėkštę su tirščiais ant lygaus paviršiaus, pavyzdžiui, pikniko stalo, kur nors atvirame ore. Įsitikinkite, kad jūsų vaikai ir naminiai gyvūnai jos nepasieks.

Padekite tirščius degtuku, kol jie neims rūkti.

Šie dūmai ir atbaidys uodus.

Labai paprastas ir efektyvus būdas, ar ne tiesa? Kavos tirščius taip pat galima naudoti kaip priemonę nuo vabalų. Reikia pabarstyti jų aplink namus, ir vabalai pas jus neįšliauš.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page