Paprastas būdas, kaip lengvai ir greitai išvalyti suteptus pūkinės striukės rankogalius ir apykaklę be skalbimo

Procedūrai prireiks paprastos kempinėlės ir bet kokio indų ploviklio. Priemonę reikia atskiesti vandeniu 1/3- 1 dalis ploviklio ir 3 dalys vandens, kad gautųsi standžios putos. Šias putas kempinėlės pagalba reikia užtepti ant rankovių bei apykaklės ir gerai patrinti. Nešvarumai pašalinami labai lengvai ir greitai.

Paskui kempinėlę išskalauti švariame vandenyje ir patrinti plotus dar. Tai tęsti, kol vanduo netaps švarus ir skaidrus, be putų. To reikia, kad po džiovinimo ant audinio neliktų baltų dėmių. Manipuliacija užims ne daugiau 10 minučių.

Jei nešvarumai per dideli, rekomenduojama naudoti šepetėlį. Tačiau „skalavimą“ geriau atlikti kempinėle: ji geriau sugers vandenį. Galutinis etapas – nusausinti rankoves ir apykaklę popieriniais rankšluosčiais ar minkštu audiniu, kad pašalintume drėgmės likučius. Dabar reikia išdžiovinti gaminį kambario temperatūroje.

Pabandykite ir įsitikinsite: indų ploviklis idealiai šalina net senas dėmes nuo rankogalių ir apykaklės. Ir visos pūkinės striukės skalbimo neprireiks.

You cannot copy content of this page