Gražuolei Sofi Loren 89 metai. Kaip dabar atrodo ir kuo užsiima aktorė

Sofi Loren yra viena gražiausių XX amžiaus moterų. Aktorė gimė 1934 rugsėjo 20 Romoje, norisi pažymėti, kad ji visai neatrodo savo amžiui.

Sofi tokia pat graži ir efektinga moteris!
Vaikystėje Sofija nelaikė savęs gražuole, būdama aukšto ūgio ji buvo labai liesa, o veido bruožai atrodė stambūs liesumo fone. Tačiau 14 metų ji tapo grožio konkurso nugalėtoja.

Ji pamilo savo ilgą nosį, didelę burną bei tankias blakstienas ir pavertė visa tai privalumais.

Per visą gyvenimą Sofija turėjo vieną vyrą Karlo Ponti, vyriškis buvo žymiai žemesnis už ją ir vyresnis 22 metais. 2007 metais jis mirė, būdamas 94 metų.

Šioje santuokoje Sofi susilaukė dviejų sūnų: Karlo, kuriam dabar 54 metai, ir Edoardo – 49 metai.

Dar iki aktorei tampant žymiai, ji filmavosi visose juostose, kur ją kviesdavo ir visiškai šito nesigėdijo. Savo pirmąjį Oskarą ji gavo 26 metų už filmą „Dvi moterys“.

O kai jai paskambino Čarlis Čaplinas ir pakvietė filmuotis juostoje „Grafienė iš Honkongo“, ji sutiko nesusimąstydama, juk ji tiesiog jį dievino.

Pastaruosius 10 metų aktorė nebesifilmuoja kine, didžiąją laiko dalį ji leidžia mylimame name prie Ženevos ežero, užsiimdama kasdieniais darbais ar knygų skaitymu, tačiau kvietimus dalyvauti aukštuomenės renginiuose priima su malonumu.

2018 metais aktorė tapo garbės viešnia 70-ojoje Bambi Awards premijų, skirtų medijos industrijos profesionalams, įteikimo ceremonijoje. 2019- ais moterį pakvietė į vardo suteikimo kruiziniam laineriui ceremoniją, ir ne šiaip sau: laivą pavadino „MSC Belissima“, kas išvertus reiškia „graži“.

Sofi Loren iš tų aktorių, kurias vadina kino divomis, ir ji ja išlieka net būdama 89-erių, ir net jei jau nesifilmuoja.

You cannot copy content of this page