Grįžtu vakare namo, o anyta stovi prie viryklės, verda barščius ir kepa mėsą. Pasidomėjau, kam ji tai daro, juk per išeigines aš priruošiau daug įvairių patiekalų…

Prieš 8 metus ištekėjau už Rolando. Gyvename mes neblogai, mūsų šeimoje auga 2 vaikai. Tačiau mano santykiai su vyro mama susiklostė nevienareikšmiškai.

Su vyru susipažinau darbe. Jis už mane jaunesnis 5 metais. Kai Rolandas ėmė mane merginti, jis tai žinojo ir mano amžius jo netrikdė. Jo mamai, Onai Mykolaitienei, ši aplinkybė nepatiko. Bet su laiku ji suprato, kad mūsų santykiai rimti ir susitaikė su tuo.

Po vestuvių Rolandas persikraustė gyventi pas mane į užmiestį. Mano tėvai kartu su jaunesniąja sese išvyko pastoviai gyventi užsienyje, o man paliko savo namą. Namas didelis, patogus, atliktas remontas, yra visi baldai ir buitinė technika, įvestos visos komunikacijos.

Supratau, kad Rolandas labai prisirišęs prie savo mamos, ji jam svarbiausias gyvenime žmogus. Pasistengiau susidraugauti su Ona, dažnai kviesdavau ją pas mus į svečius, ji važinėdavo su mumis poilsiauti. Mes su ja gerai bendravome, daugelis žmonių, kurie nelabai gerai pažinojo mūsų šeimą, galvodavo, kad tai mano mama, o ne Rolando. Pretenzijų tuo metu ji man nekėlė, ją viskas tenkino ir mūsų santykiai buvo geri bei patikimi.

Kai man reikėjo grįžti iš dekretinių atostogų, kilo klausimas, kur palikti vaikus. Ona pati mums pasiūlė savo pagalbą, mes jos to neprašėme. Ji sutiko prižiūrėti anūkus, mes su vyru galėjome ramiai dirbti. Buvau jai labai dėkinga, juk vaikams visada geriau su močiute, nei darželyje.

Pastaruoju metu mano santykiai su anyta sugedo, nors aš negaliu suprasti, kas nutiko. Jai nepatinka viskas, ką darau. Štai pavyzdžiui, toks atvejis. Per išeigines stengiuosi paruošti daugiau maisto, kad anytai nereikėtų gaminti. Juk prižiūrėti 2 vaikus jos amžiuje sunku, o reikia paruošti valgyti ne tik jiems, bet ir suaugusiems. Grįžtu vakare namo, o anyta stovi prie viryklės, verda barščius ir kepa mėsą.

Pasidomėjau, kam ji tai daro, juk per išeigines aš priruošiau daug įvairių patiekalų. Ona Mykolaitienė atsakė, kad maistas, kurį palikau, netinkamas valgyti žmonėms. Viskas paruošta neteisingai ir tokio maisto valgyti neįmanoma. Net gyvūnai tokio viralo neėstų. Gaminu aš neblogai, visiems patinka, o ir pati anyta anksčiau nekėlė pretenzijų dėl mano ruošto maisto.

Spintose ji irgi nusprendė įvesti tvarką. Viską sudėjo savaip, į mūsų namus atnešė dalį savo drabužių ir išdėliojo spintose. O dar mane pasiekė gandas, kad ji pastoviai skundžiasi manimi mūsų bendriems pažįstamiems ir giminaičiams. Ji visiems sako, kad aš nesitvarkau namuose, neužsiimu vaikais, vyrui negaminu. Pasak jos, mane domina tik pinigai, kuriuos uždirba Rolandas, o šeima man paskutinėje vietoje.

Buvau labai įskaudinta ir bandžiau pasikalbėti šia tema su vyru. Tačiau jis nepanoro manęs suprasti. Rolandas pasakė, kad aš nedėkinga, juk mama tiek daug daro mūsų šeimai. O to, kad jos žodžiai neatitinka tiesos, jis pasistengė nepastebėti. Jam mama pirmas žmogus gyvenime ir jis mano, kad ji visada teisi. Žinoma, aš dėkinga Onai už pagalbą su vaikais, bet kai tave žemina ir įžeidinėja savo pačios namuose, malonumas menkas.

You cannot copy content of this page