3 priežastys, kodėl vienišos moterys gyvena su katėmis…

Peržengus 50-ies ribą, realizavus save karjeroje ir likus namuose, kuriuos paliko vaikai, moterims atsiranda daugiau laisvo laiko. O dabar pas jas lieka daug meilės, kuria nėra su kuo reguliariai dalintis. Mes papasakosime apie tai, kodėl savo rūpestį ir globą vienišos moterys linkusios dovanoti katėms.

Teigiama įtaka sveikatai

Šių pūkuotų augintinių murkimas raminančiai veikia nervų sistemą. Šiaurės Karolinos Faunos tyrimų instituto specialistai padarė išvadą, kad katės murkimo vibracijos greitina ląstelių regeneraciją.

Moterims, kurioms su amžiumi atsiranda raukšlių, o oda praranda stangrumą, tai ypač naudinga.
Katės teigiamai veikia savininkės organizmą.

Glostant katę normalizuojasi pulsas, mažėja galvos ir sąnarių skausmai, žemėja arterinis kraujo spaudimas. Vienišos moterys dažnai emocingai reaguoja į gyvenimo pokyčius ir stresines situacijas. Pūkuotas „antistresas“ katės pavidalu padeda susidoroti su gyvenimiškomis problemomis ir nusiraminti.

Patogu gyventi kartu

Su laiku moterys gali pavargti gyvendamos kartu su vyrais, kurie dažnai triukšmauja, šiukšlina ir nesitvarko po savęs. Jos renkasi gyvenimą vienumoje, kad pagaliau pasimėgautų tyla, ramybe ir tvarka. Daugelis kačių elgiasi tyliai ir puikiai tinka gyventi namuose.

Jos švarios, juk reguliariai prausiasi. Be to, po jų lieka ne taip daug šiukšlių. Katė neužima daug vietos – jai pakanka išskirti nedidelį jaukų kampelį, kur ji galės ilsėtis ir miegoti. Pasirinkus ramių veislių kates galima nepergyventi, kad augintiniai triukšmaus.
Katė – patogiausias sugyventinis.

Pažvelgus į augintinio pasirinkimą iš finansinės pusės, tai katė nereikalauja didelių išlaidų maitinimui ir priežiūrai, palyginus su kitais gyvūnais. Pavyzdžiui, jos išlaikymas kainuoja žymiai mažiau nei šuns. Jei moteris gyvena viena ir jos biudžetas ribotas, tai iš visų gyvūnų tikslinga rinktis katę.

Katę labai paprasta ir pigu išlaikyti

Tarp kitko, vienišų moterų gyvenimo būdas, kurį atspindi populiarus memas „stipri, nepriklausoma ir su 40 kačių“, irgi atsirado ne šiaip sau. Pasak vienos versijos, juokelio pagrindu tapo paveikslas „Mano žmonos meilužiai“, kuris priklausė milijonierei Keil Berdsel Džonson.

Jame buvo pavaizduotos 42 didesnės už natūralias katės. Paveikslo savininkė buvo vieniša ir savo valdose laikė 350 katinų ir kačių. Džonson neturėjo savų vaikų, o jos vyras ir įdukra mirė anksčiau už ją.

You cannot copy content of this page